Vánoční vykrajovátko GRINCH

Kód: 8280
Materiál: PLA Bio
99 Kč / ks
VYROBÍME DO 2 DNŮ ⌛
Možnosti doručení

Rozměr je 6 až 7 cm

Myslete na to, že vykrajovátko má široký lem. Výsledný výkroj je vždy menší. Lze vyrobit i velikost na přání. Rozměr je myšlen dle orientace vykrajovátka. U vykrajovačky na výšku - je to jeho výška a u vykrajovaček na šířku - je to jeho šířka. Vyhrazujeme si právo tolerance rozměrů +-5% (ruční výroba). Barva: náhodná

Detailní informace

DECORLIST 2.0 ❤️
DECORLIST 2.0 ❤️
✳️ konec otisknutým pojezdům tiskáren
✳️ doporučujeme - nová generace, vyšší kvalita

Zákaníci nás milují ☺️
Zákaníci nás milují ☺️

➡️ stovky recenzí, vysoké hodnocení
➡️ možnost objednat příplatkové služby

Detailní popis produktu

Originální tvořítko - vykrajovátko z produkce našeho eshopu,

✔️ český výrobek

✔️ biologicky odbouratelné

✔️ lze recyklovat

 

Vyrobeno technologií 3D vrstvení za použití BIO odbouratelného PLA+ 

Co to je PLA+, je to BIO plast, ten se vyrábí technologicky, jako biologicky odbouratelný plast (na bázi kukuřice a cukrové řepy, odolný do cca 60°C), vyhovuje parametrům pro materiály určené ke styku s potravinami dle Nařízení Evropského Parlamentu a Rady č. 1935/2004 Sb.

Před prvním použitím opláchněte ve vlažné vodě. Vykrajovačka je vhodná pro přímý styk s potravinou. Teplotně stabilní do 55 st. C, proto není vhodná k mytí v myčce nádobí - zkroutila by se. Vždy používejte jen vlažnou vodu, případně s octem. Nepoužívejte čističe, jary atd.

VIDEO návod z našeho blogu: dortoveobrazky.cz/rubriky/blog/jak-pracovat-s-3d-vykrajovatky/

POZOR! Naše vykrajovátka také nejsou vhodné pro děti do 3 let věku, na to pozor, děti svádí jejich atraktivním tvarem, mohlo by však dojít k odlomení drobné části.

TIP na závěr, před vykrajováním namočte spodní stranu vykrajovačky v hladké mouce nebo podsypovém cukru. Doporučujeme 5 mm sílu těsta.

 

Barva PLA: náhodná

 

Info k možným příplatkům: Maximální vyrobitelná nejdelší strana vykrajovátka je 24 cm. Toto je limit naší tiskárny. Upozorňujeme, že cena výroby nad 15cm dosahuje příplatků. Například rozměr 24 cm = příplatek 170 Kč. Proč? Doba výroby takového rozměru dosahuje 6 hodin.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: