Co je to jedlý papír

V krátkém článku vysvětlíme, co to vlastně je jedlý papír?

Jedlý papír Modecor

Jedlý papír je prakticky: tenký - rýžový plátek, vylisovaný a následně vysušený kus rýže s příměsí. Tento plátek je následně opatřen barevným, jedlým, potravinářským tiskem. Před použitím je nutné dekoraci uchovávat v suchu, v dodaném igelitovém obalu a je třeba dávat pozor, aby se jedlý papír a fondánový decorlist nepolámal. Tisk se provádí pomocí speciálních tiskáren, které jsou samozřejmě atestovány pro styk s potravinami a k tisku se používají výhradně nezávadné potravinářské barvy z kategorie AZO FREE.

" AZO FREE "

Trendem posledních let jsou právě AZO free barviva, což má za následek méně jasné barvy ve výsledném tisku, naši technici však umí pracovat s nastavením tiskových zařízení a naše výsledné obrázky jsou tak syté a pestré.

" DOUBLE PRINT "

Například fondánové listy tiskneme dvojím tiskem, to znamená, že tisková hlava stejné místo potiskne 2x a výsledný tisk je opravdu profesionální.

" ✂ "

Jedlý papír má vekou výhodu, lze ho snadno řezat skalpelem a stříhat nůžkami.

Fondánové decorlisty doporučujeme spíše vyřezávat skalpelem pro cukráře.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení