Ořez jedlého obrázku, dobře investovaná 50

Jak si můžete všimnout, nabízíme u více jak 75% jedlých obrázků možnost, za drobný příplatek, dokoupit si i výřez - ořez. Na první pohled se to mnohým může zdát jako zbytečnost, a vyhození pár desítek drobných, ale věřte, že ušetřená práce, starost a nervy s řezáním je k nezaplacení.

Při stříhání jedlého papíru i fondánového listu, riskujete to, že se vám papír tzv. rozleze do strany, praskne, nebo se prostě zlomí. Námi nabízený výřez je počítačově řízený a přesný na milimetry. Nese to však personální i materiální nároky a proto je služba zpoplatněna. Aktuální cena za takovouto úpravu, je lidových 50 korun českých.

Výřez si můžete objednat klasický hladký, nebo i zdobený. Tedy v podobě vlnky, nebo kopretiny - takové kopretiny, jako je třeba známá zlatá dortová podložka. Platí nepsané pravidlo, že v případě objednávky zdobeného řezu, vyřízneme klučičí dortový obrázek na vlnku a holčičí obrázky na kopretiny. Případně to můžete jako zákazník specifikovat v poznámce u každého obrázku.

Výhody služby

Nevýhody služby

+ ušetříte mnoho času

+ neriskujete poškození při stříhání

+ dostanete přesný a hladký počítačem řízený řez

+ v případě ozdobného řezu, získáte něco neokoukaného a netradičního

 

- zaplatíte 65-75 kč

- u fondánů zkrátíte jejich dobu použití na 7 dnů, list totiž dříve vyschne

- ošidíte se o 2-3 milimetry z původního obrázku


Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení