Odesíláme Pondělí až Pátek - Nově také SOBOTNÍ DORUČENÍ do boxů GLS

MISSISSIPPI BBQ omáčka Sweet/Spicy 1,814 kg

Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
-
standardní cena: 402 Kč –5 % 381 Kč Měrná cena:
Můžeme doručit do:
6.10.2026
Možnosti doručení
Kód: 743639100160
MISSISSIPPI BBQ omáčka Sweet/Spicy 1,814 kg
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
cz pim 368366003001 00
Akce
402 Kč –5 %

Detailní popis produktu

MISSISSIPPI BBQ omáčka Sweet/Spicy 1,814 kg za internetové ceny

Oblíbený produkt z kategorie: . MISSISSIPPI BBQ omáčka Sweet/Spicy 1,814 kg máme běžně skladem.

Zákonný název potraviny:

MISSISSIPPI BBQ sweet´n spicy

Složení produktu MISSISSIPPI BBQ omáčka Sweet/Spicy 1,814 kg:


#ShowMore#

Rajčatový koncentrát, fruktóza-glikoza sirup, ocet, sůl, sušená cibule, kouřové aroma, barvivo 150D-karamel, koření (obsahuje hořčici)

Jaké má produkt ALERGENY?
Obsahuje: Hořčice nebo výrobky ní

NUTRIČNÍ HODNOTY produktu - MISSISSIPPI BBQ omáčka Sweet/Spicy 1,814 kg / 100g výrobku

Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota 922kJ, Bílkoviny 0g, Tuky 0g, Mastné kyseliny nasycené 0g, Sacharidy 0g, Cukry 0g, Sůl 0g

Online nákup potravin a spotřebního zboží pro domácnost. Dodavatelem produktu je Terunka.cz <<< Ověřený dodavatel potravin.

Objem: 1814ml, Hmotnost obsahu: 1814g
NÁVOD K POUŽITÍ
Používejte jako marinádu ke grilování nebo omáčku k jídlům.
Kategorie: Dresingy, hořčice, kečup, dipy - potraviny online
EAN: 743639100160
Právě v akci: Ano - akce běží
Počet KS (bal) na centrálním skladu až: 19
Kód výrobce: 267.68
Skladování: Doporučení - skladujte v suchu, mimo přímé sluneční záření a při teplotě do 1 - 20 °C. Toto doporučení odráží všeobecný charakter trvanlivých potravin. Dbejte však na podrobné podmínky skladování, uvedené na etiketě nebo obalu výrobku.
Upozornění pro foto: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Podobné produkty

cz pim 353387001001 00
196 Kč
8594045873344
cz pim 495481001001 00
172 Kč
78895160468
cz pim 499190001001 00
457 Kč
78895158410
Cukrýřský tuk na pečení a krémy Rama Professional Universal 1kg
235 Kč
Měrná cena: 23,50 Kč / 100 g
8719200263062
346088 testoviny fusilli la molisana 500 g sacek
42 Kč
Měrná cena: 8,40 Kč / 100 g
MOI-PAS28-05
cz pim 353391001001 00
151 Kč
8594045871227
cz pim 435607001001 00
789 Kč
8594052738667
PRINGLES Super sýrové - Cheesy Cheese 165g
74 Kč
Měrná cena: 44,85 Kč / 100 g
5053990106981