Odesíláme Pondělí až Pátek - Nově také SOBOTNÍ DORUČENÍ do boxů GLS

NOVA Česneková pasta 10% soli 720 g sklo

Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
-
95 Kč Měrná cena:
Můžeme doručit do:
6.10.2026
Možnosti doručení
Kód: 8595017507038
NOVA Česneková pasta 10% soli 720 g sklo
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení

Detailní popis produktu

NOVA Česneková pasta 10% soli 720 g sklo za internetové ceny

Oblíbený produkt z kategorie: . NOVA Česneková pasta 10% soli 720 g sklo máme běžně skladem.

Zákonný název potraviny:

Konzervovaná zelenina jednodruhová v soli. Česneková pasta

Složení produktu NOVA Česneková pasta 10% soli 720 g sklo:


#ShowMore#

Česnek (90%hm. +/- 2%), sůl (10%hm. +/-2%).

Jaké má produkt ALERGENY?
Obsahuje: Oxid siřičitý a siřičitany

NUTRIČNÍ HODNOTY produktu - NOVA Česneková pasta 10% soli 720 g sklo / 100g výrobku

Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota 1602kJ, Bílkoviny 6,8g, Tuky 0g, Mastné kyseliny nasycené 0g, Sacharidy 18g, Cukry 0,6g, Sůl 10g

Online nákup potravin a spotřebního zboží pro domácnost. Dodavatelem produktu je Terunka.cz <<< Ověřený dodavatel potravin.

Hmotnost obsahu: 720g, Počet porcí v balení: 7

PODMÍNKY UCHOVÁNÍ:
Čisté, větratelné prostory, v suchu, teplota 5 – 25°C, chránit před přímým slunečním světlem.
VÝROBCE
ESSA, spol. s r.o., Okružní 34, 370 01 České Budějovice
NÁVOD K POUŽITÍ
Určeno k přímé spotřebě.
Kategorie: Dresingy, hořčice, kečup, dipy - potraviny online
EAN: 8595017507038
Počet KS (bal) na centrálním skladu až: 22
Kód výrobce: 70.56
Skladování: Doporučení - skladujte v suchu, mimo přímé sluneční záření a při teplotě do 1 - 20 °C. Toto doporučení odráží všeobecný charakter trvanlivých potravin. Dbejte však na podrobné podmínky skladování, uvedené na etiketě nebo obalu výrobku.
Upozornění pro foto: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Podobné produkty

346088 testoviny fusilli la molisana 500 g sacek
42 Kč
Měrná cena: 8,40 Kč / 100 g
MOI-PAS28-05
cz pim 499190001001 00
457 Kč
78895158410
Cukrýřský tuk na pečení a krémy Rama Professional Universal 1kg
235 Kč
Měrná cena: 23,50 Kč / 100 g
8719200263062
cz pim 468467001001 00
65 Kč
6947593023914
PRINGLES Super sýrové - Cheesy Cheese 165g
74 Kč
Měrná cena: 44,85 Kč / 100 g
5053990106981
cz pim 353387001001 00
196 Kč
8594045873344
Jolly Time Popcorn SLADKÝ 100 g
33 Kč
028190009597
cz pim 260732001001 00
1 058 Kč
8594052732146