Odesíláme Pondělí až Pátek - Nově také SOBOTNÍ DORUČENÍ do boxů GLS

TABASCO Chipotle Pepper Sauce 60 ml

Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
-
98 Kč Měrná cena:
Můžeme doručit do:
6.10.2026
Možnosti doručení
Kód: 11210607040
TABASCO Chipotle Pepper Sauce 60 ml
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení

Detailní popis produktu

TABASCO Chipotle Pepper Sauce 60 ml za internetové ceny

Oblíbený produkt z kategorie: . TABASCO Chipotle Pepper Sauce 60 ml máme běžně skladem.

Zákonný název potraviny:

Omáčka s chilli papričkami Chipotle (uzená červená chilli paprička). Kořenící přípravek tekutý - ostrý.

Složení produktu TABASCO Chipotle Pepper Sauce 60 ml:


#ShowMore#

Chilli papričky Chipotle (32%), kvasný ocet lihový, pitná voda, jedlá sůl, cukr, sušená cibule, sušený česnek, koření, naložená dřeň z chilli (kvasný ocet lihový, červená chilli paprička, jedlá sůl).

Jaké má produkt ALERGENY?
Obsahuje: Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy), Sójové boby a výrobky z nich

NUTRIČNÍ HODNOTY produktu - TABASCO Chipotle Pepper Sauce 60 ml / 100g výrobku

Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota 214kJ, Bílkoviny 0,6g, Tuky 0,5g, Mastné kyseliny nasycené 0,1g, Sacharidy 10g, Cukry 7,2g, Sůl 5,8g

Online nákup potravin a spotřebního zboží pro domácnost. Dodavatelem produktu je Terunka.cz <<< Ověřený dodavatel potravin.

Objem: 60ml, Hmotnost obsahu: 60g

PODMÍNKY UCHOVÁNÍ:
Skladujte a uchovávejte v suchu. Před otevřením protřepat. Po otevření uchovávejte v chladničce (+6°C) a spotřebujte do 30 dní. Minimální trvanlivost do: viz horní strana krabičky.
VÝROBCE
McIlhenny Company, Avery Island, Louisiana 70513, USA
NÁVOD K POUŽITÍ
Jedná se o kořenící přípravek určený k dochuchování pokrmů.
Kategorie: Dresingy, hořčice, kečup, dipy - potraviny online
EAN: 11210607040
Počet KS (bal) na centrálním skladu až: 9
Kód výrobce: 83.89
Skladování: Doporučení - skladujte v suchu, mimo přímé sluneční záření a při teplotě do 1 - 20 °C. Toto doporučení odráží všeobecný charakter trvanlivých potravin. Dbejte však na podrobné podmínky skladování, uvedené na etiketě nebo obalu výrobku.
Upozornění pro foto: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Podobné produkty

365609 metro chef ocet ryzovy 1 l
103 Kč
4337182233220
cz pim 398635001001 00
257 Kč
8594045873771
Cukrýřský tuk na pečení a krémy Rama Professional Universal 1kg
235 Kč
Měrná cena: 23,50 Kč / 100 g
8719200263062
cz pim 163339001001 00
75 Kč
8594045872651
cz pim 340766001001 00
124 Kč
8717677860241
346088 testoviny fusilli la molisana 500 g sacek
42 Kč
Měrná cena: 8,40 Kč / 100 g
MOI-PAS28-05
360197 fine life paprika sladka mleta 5 x 25 g
44 Kč
8595019538900
PRINGLES Super sýrové - Cheesy Cheese 165g
74 Kč
Měrná cena: 44,85 Kč / 100 g
5053990106981