Odesíláme Pondělí až Pátek - Nově také SOBOTNÍ DORUČENÍ do boxů GLS

Vitana Steak omáčka med a hořčice 250 ml

Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
-
59 Kč Měrná cena:
Můžeme doručit do:
6.10.2026
Možnosti doručení
Kód: 8593837241798
Vitana Steak omáčka med a hořčice 250 ml
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení

Detailní popis produktu

Vitana Steak omáčka med a hořčice 250 ml za internetové ceny

Oblíbený produkt z kategorie: . Vitana Steak omáčka med a hořčice 250 ml máme běžně skladem.

Zákonný název potraviny:

Steak omáčka med a hořčice 250ml

Složení produktu Vitana Steak omáčka med a hořčice 250 ml:


#ShowMore#

hořčice plnotučná 46% (hořčice bílá mletá, ocet, cukr, jedlá sůl, směs koření, voda, konzervant benzoan sodný), cukr, med 6,6%, voda, ocet, jedlá sůl, koncentrát citrónový, modifikovaný škrob, směs koření, konzervanty (sorban draselný a benzoan sodný), zahušťovadlo xanthan, barvivo riboflavin

Jaké má produkt ALERGENY?
Obsahuje: Hořčice nebo výrobky ní

NUTRIČNÍ HODNOTY produktu - Vitana Steak omáčka med a hořčice 250 ml / 100g výrobku

Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota 1007kJ, Bílkoviny 3,8g, Tuky 2,7g, Mastné kyseliny nasycené 0g, Sacharidy 49,5g, Cukry 47,2g, Sůl 2,4g

Online nákup potravin a spotřebního zboží pro domácnost. Dodavatelem produktu je Terunka.cz <<< Ověřený dodavatel potravin.

Objem: 250ml, Hmotnost obsahu: 298g
NÁVOD K POUŽITÍ
Omáčka je vyváženou kombinací sladké chuti medu a řízné chuti hořčice. Je vhodná ke všem druhům grilovaného masa.
Kategorie: Dresingy, hořčice, kečup, dipy - potraviny online
EAN: 8593837241798
Právě v akci: Ano - akce běží
Počet KS (bal) na centrálním skladu až: 339
Kód výrobce: 41.33
Skladování: Doporučení - skladujte v suchu, mimo přímé sluneční záření a při teplotě do 1 - 20 °C. Toto doporučení odráží všeobecný charakter trvanlivých potravin. Dbejte však na podrobné podmínky skladování, uvedené na etiketě nebo obalu výrobku.
Upozornění pro foto: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Podobné produkty

cz pim 495481001001 00
172 Kč
78895160468
cz pim 495484001001 00
481 Kč
78895160505
Cukrové zdobení, Dekor mix růžový 50g
73 Kč
8595072627191
cz pim 398635001001 00
257 Kč
8594045873771
346088 testoviny fusilli la molisana 500 g sacek
42 Kč
Měrná cena: 8,40 Kč / 100 g
MOI-PAS28-05
cz pim 353387001001 00
196 Kč
8594045873344
Tuk na pečení, HERA MÁSLOVÁ 250g - KARTON 40KS
37 Kč
Měrná cena: 14,80 Kč / 100 g
8719200255135
Cukrýřský tuk na pečení a krémy Rama Professional Universal 1kg
235 Kč
Měrná cena: 23,50 Kč / 100 g
8719200263062