Odesíláme Pondělí až Pátek - Nově také SOBOTNÍ DORUČENÍ do boxů GLS

Emco Sušenky oříškové 60 g

Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
-
16 Kč Měrná cena:
Můžeme doručit do:
6.10.2026
Možnosti doručení
Kód: 8594017144793
Emco Sušenky oříškové 60 g
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení

Detailní popis produktu

Emco Sušenky oříškové 60 g za internetové ceny

Oblíbený produkt z kategorie: . Emco Sušenky oříškové 60 g máme běžně skladem.

Zákonný název potraviny:

Ovesné sušenky s lískovými ořechy

Složení produktu Emco Sušenky oříškové 60 g:


#ShowMore#

Celozrnné OVESNÉ vločky 41,6 %, PŠENIČNÁ mouka, cukr, řepkový olej, glukózový sirup, LÍSKOVÉ OŘECHY 3 %, med květový, aroma, antioxidanty (askorbylpalmitát, přírodní extrakt s vysokým obsahem tokoferolů), kypřicí látky (hydrogenuhličitan amonný, hydrogenuhličitan sodný).

Jaké má produkt ALERGENY?
Obsahuje: Obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich; Může obsahovat: Jádra podzemnice olejné (arašídy) a výrobky z nich, Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)

NUTRIČNÍ HODNOTY produktu - Emco Sušenky oříškové 60 g / 100g výrobku

Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota 1990kJ, Bílkoviny 8,2g, Tuky 20g, Mastné kyseliny nasycené 1,8g, Mastné kyseliny mononenasycené-cis 0g, Mastné kyseliny polynenasycené-cis 0g, Sacharidy 64g, Cukry 16g, Vláknina 5,1g, Škrob 0g, Sůl 0,04g

Online nákup potravin a spotřebního zboží pro domácnost. Dodavatelem produktu je Terunka.cz <<< Ověřený dodavatel potravin.

Hmotnost obsahu: 60g

PODMÍNKY UCHOVÁNÍ:
Skladujte v suchu a chraňte před teplem.
VÝROBCE
EMCO spol. s r. o., Türkova 2319/5b; 149 00 Praha, Česká republika
Kategorie: Perník, cookies a piškot nejen ke kávě a čaji
EAN: 8594017144793
Možnost celého kartonu: ANO - 24 ks

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Podobné produkty

cz pim 495484001001 00
481 Kč
78895160505
cz pim 468467001001 00
65 Kč
6947593023914
346088 testoviny fusilli la molisana 500 g sacek
42 Kč
Měrná cena: 8,40 Kč / 100 g
MOI-PAS28-05
360197 fine life paprika sladka mleta 5 x 25 g
44 Kč
8595019538900
cz pim 260732001001 00
1 058 Kč
8594052732146
PRINGLES Super sýrové - Cheesy Cheese 165g
74 Kč
Měrná cena: 44,85 Kč / 100 g
5053990106981
cz pim 435607001001 00
789 Kč
8594052738667
Cukrýřský tuk na pečení a krémy Rama Professional Universal 1kg
235 Kč
Měrná cena: 23,50 Kč / 100 g
8719200263062