Odesíláme Pondělí až Pátek - Nově také SOBOTNÍ DORUČENÍ do boxů GLS

Cukrová fondánová hmota na větrníky 1kg KOVANDOVI

Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
106 Kč Měrná cena:
Můžeme doručit do:
6.10.2026
Možnosti doručení
Kód: 120626
Cukrová fondánová hmota na větrníky 1kg KOVANDOVI
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
16 Vetrnik 800x500
VLASTNÍ TEXT

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Cukrová hmota vhodná k aplikaci na větrníky, věnečky, punčové řezy apod. bílé barvy, jemné konzistence. 

Fondán za stálého míchání plynule zahříváme v duplikátoru, nebo ve vodní lázni na teplotu 40°C. Na 1 kg fondánu použijeme asi 40 ml vody anebo cukerného roztoku. Teplota při úpravě fondánu by neměla přesáhnout 40°C, při vyšší teplotě dochází k nežádoucímu poškození mikrokrystalické struktury fondánu a ke zhoršení jeho kvality.

Barva čistě bílá. Skladujte na čistém, suchém místě bez jiných pachů. Chraňte před přímým sluncem. Teplota skladování 20°C max 25°C. Chraňte před mrazem. Optimální vlhkost vzduchu 50 - 60%, max 70%.

Složení: cukr, glukózový sirup, voda.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1515 kJ/356 kcal, tuky 0 g (z toho nasycené 0 g), sacharidy 89 g (z toho cukry 81 g), bílkoviny 0 g, sůl 0 g

 

Tato cukrová hmota je určena k potírání a máčení věnečků, větrníků, perníčků, punčových řezů atd. Trvanlivost: 1,5 roku.

UPOZORNĚNÍ: toto není hmota na potahování dortů !

Kategorie: Potahovací hmoty na povrch dortů
EAN: 8594037361392
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Podobné produkty

250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Žlutá - Vanilka 5999566811524
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Černá - Vanilka 5999566811456
b1f26026bfb62f2f0c373539f617b761
88 Kč
Měrná cena: 35,20 Kč / 100 g
8720143514364
Modrá italská hmota na potahování dortu 1 kg
199 Kč
Měrná cena: 19,90 Kč / 100 g
LAPWONMO-1
400g Sada fondánových hmot na dort - Modrá a bílá 5999578440200
Červená italská hmota na potahování dortu 1 kg
199 Kč
Měrná cena: 19,90 Kč / 100 g
LAPWONCE-1