Odesíláme Pondělí až Pátek - Nově také SOBOTNÍ DORUČENÍ do boxů GLS

Modelovací čokoláda Saracino červená 250 g ▹

Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
174 Kč Měrná cena:
Můžeme doručit do:
6.10.2026
Možnosti doručení
Kód: 8051277124366
Modelovací čokoláda Saracino červená 250 g ▹
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení

Detailní popis produktu

Modelovací čokoláda Saracino je nejlepší volbou pro ty, kteří chtějí vyrábět čokoládové dekorace na dorty. Velmi pěkně se s ní pracuje.

Složení, co obsahuje produkt - Modelovací čokoláda Saracino červená 250 g pro cukrářské účely:

 bílá čokoláda 32% (cukr, sušené plnotučné MLÉKO, kakaové máslo, emulátor SÓJA - sojový lecitin, aroma), cukr, glukózový sirup, bramborový škrob, kukuřičný škrob, konzervant sorban draselný, regulátor kyselosti kyselina citronová, barvivo E129

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Modelovací čokoláda Saracino červená 250 g

Skvělá volba.

Báječný pro vaše dorty a pečení. Modelovací čokoláda Saracino červená 250 g je běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3 pracovní dny.

#ShowMore#

Nutriční hodnoty, Modelovací čokoláda Saracino červená 250 g ve 100 g:

ve 100 g:
energie 1768 kJ/419 kcal, tuky 11 g (z toho nasycené 6,6 g), sacharidy 80 g (z toho cukry 65 g), bílkoviny 1,2 g, sůl 0,04 g

Kategorie: Potahovací hmoty na povrch dortů
EAN: 8051277124366
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Podobné produkty

Modrá - dětská, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie
92 Kč
Měrná cena: 368 Kč / 1000 g
5010301326292
Bílá, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie,
97 Kč
Měrná cena: 388 Kč / 1000 g
5010301326261
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Žlutá - Vanilka 5999566811524
a211afe6d354c030e9776803670e5db1
91 Kč
Měrná cena: 36,40 Kč / 100 g
8720143514739
545ae1fcec8f8d3e09a04b4523fd470f
96 Kč
Měrná cena: 38,40 Kč / 100 g
8720143514838
Šedá, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie, 250g
92 Kč
Měrná cena: 368 Kč / 1000 g
5010301319638