Odesíláme Pondělí až Pátek - Nově také SOBOTNÍ DORUČENÍ do boxů GLS

Zelená italská hmota na potahování dortu 1 kg

Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
199 Kč Měrná cena: 19,90 Kč / 100 g
Můžeme doručit do:
6.10.2026
Možnosti doručení
Kód: LAPWONZE-1
Zelená italská hmota na potahování dortu 1 kg
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Prémiová italská potahovací hmota na dort 1 kg - značka LAPED - zelená barva

Objevte kouzlo pečení s touto prémiovou italskou potahovací hmotou od značky LAPED, která je ideální pro všechny cukrářské nadšence, ať už jste začátečník nebo zkušený profesionál. Tato hmota je navržena tak, aby vám usnadnila práci a pomohla vytvořit nádherné dorty s minimálním úsilím.

Klíčové vlastnosti Laped Wonder zelená:

  • Fondánový typ: Tato sladká hmota je fondánového typu, což znamená, že je perfektní pro potahování dortů fondantem.
  • Snadné použití: Hmota je měkká a ihned připravena k použití při pokojové teplotě, takže není nutné ji dlouho hníst.
  • EASY COVER: Tato hmota je součástí kategorie EASY COVER, což zajišťuje jednoduché vyvalování. Pro nejlepší výsledky doporučujeme používat podsypový cukr, který zabrání lepení na váleček a podložku.
  • Elastická a jemná: Díky své elastické struktuře se hmota krásně přilne k dortu, netrhá se a zůstává dlouho měkká, ale zároveň pevná.
  • Všestrannost: Ideální pro potahování velkých ploch dortů, lze ji jemně vyválet na tenké pláty a je také vhodná pro mražené výrobky, kde nepraská.

Výhody potahovací hmoty:

  • Vanilková chuť: Hmota má jemnou a lahodnou vanilkovou chuť, která skvěle doplní vaše cukrářské výtvory.
  • Výroba plastické čokolády: Díky výborným elastickým vlastnostem ji lze kombinovat s rozpuštěnou čokoládou pro vytvoření plastické čokoládové hmoty.
  • Modelování: Pokud chcete s hmotou modelovat postavičky, doporučujeme ji ztužit pomocí TYLO prášku pro cukrářské účely.

Praktické informace:

  • Vyrobeno v Itálii: Tato hmota je vyrobena v Itálii, což zaručuje její vysokou kvalitu a autenticitu.
  • Uchovávání: Nespotřebovanou hmotu je třeba uchovávat dobře uzavřenou, aby nedocházelo k osychání.

Pro koho je hmota určena:

  • Začátečníci: Díky snadnému použití je ideální pro ty, kteří s potahováním dortů teprve začínají.
  • Profesionálové: Svými vlastnostmi uspokojí i náročné požadavky profesionálních cukrářů.

Vyzkoušejte prémiovou italskou potahovací hmotu LAPED a proměňte své dorty v mistrovská díla s minimem námahy a maximem efektu. S touto hmotou se každé vaše cukrářské dílo stane nezapomenutelným zážitkem pro oči i chuťové pohárky.

Složení:

cukr, glukózový sirup, rafinované a plně ztužené rostlinné tuky (palma, bavlna, kokos, světlice barvířská, slunečnice, babassu, bambucké máslo a máslo illipe, v různém poměru), stabilizátor E414, E466, moučka ze semen guar E412, emulgátor glycerol E422, regulátor kyselosti kyselina citronová E330, konzervant sorban draselný E 202, barvivo kurkuma E 100, E133 briliantní modrá, aroma.

Nutriční hodnoty na 100g:

energetická hodnota 1577 kJ/389 kcal, tuky 4,7 g - z toho nasycené mastné kyseliny 3,5 g, sacharidy 87,8 g - z toho cukry 80,2 g, bílkoviny 0 g, sůl 0,1 g.

Země původu:

Itálie

Výrobce: LAPED SRL, Via Giuseppe Di Vittorio, 3, 35045 Ospedaletto Euganeo PD, Itálie

 

Kategorie: Potahovací hmoty na povrch dortů
EAN: 8033300490624
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Podobné produkty

250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Žlutá - Vanilka 5999566811524
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Grass Green Vanilka 5999566811609
400g Sada fondánových hmot na dort - Zlená a bílá 5999578440316
Bílá, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie,
97 Kč
Měrná cena: 388 Kč / 1000 g
5010301326261
Bílá potahovací hmota na dort 250 g Odense
104 Kč
Měrná cena: 41,60 Kč / 100 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
CUK000447
Zelená potahovací hmota
86 Kč
Měrná cena: 34,40 Kč / 100 g
4250712311673
515fe0f0f6de5a7ae5f945916ee9c7a4
191 Kč
8051277124120