Odesíláme Pondělí až Pátek - Nově také SOBOTNÍ DORUČENÍ do boxů GLS

Čokoládové včeličky - vosy 30 ks

Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
264 Kč Měrná cena: 8,80 Kč / 1 ks
Můžeme doručit do:
19.10.2026
Možnosti doručení
Kód: 4039356051547
Čokoládové včeličky - vosy 30 ks
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Jedinečné čokoládové dekorace od Cake-Masters

Tyto roztomilé včeličky z bílé čokolády lze využít mnoha způsoby, např. jako krásnou ozdobu na dorty, cupcaky a mnoho dalšího.

Délka: cca. 20 mm; Šířka: cca. 19 mm

Složení:

Cukr, kakaové máslo, SUŠENÉ PLNOTUČNÉ MLÉKO, emulgátor: E322 SÓJA, přírodní vanilkové aroma, kakaová hmota, nízkotučný kakaový prášek, barvivo extrakt ze spiruliny, barviva: E101, E163, E170.

Nutriční hodnoty na 100g:

energie 2386 Kj / 570 kcal

tuk 36 g / z toho celkem mastné kyseliny 22 g

sacharidy 55 g / z toho cukry 55 g

bílkoviny 6 g

sůl 0,21 g

Země původu:

Německo

Jsme oficiální dovozce a distributor značky pro ČR a SK

Cake Masters

 

Výrobce: Cake-Masters, Alexander Müller - Siemensstr. 24 49770 Herzlake - Německo

Kategorie: Sladké zdobení a dekorace
EAN: 4039356051547
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Podobné produkty

Směs na větrníky
173 Kč
Měrná cena: 43,25 Kč / 100 g
4250712348440
Sváteční waflové oplatky 34 x 15 cm - 11 ks
60 Kč
Měrná cena: 30 Kč / 100 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
8584004016004
7c393a1d3ff9133e98f6756630f91502
180 Kč
Měrná cena: 600 Kč / 1000 g
4250712390609
Smetana ke šlehání 30% na šlehání 200g
36 Kč
Měrná cena: 18 Kč / 100 g
8594006842556
Směs sušeného ovoce Exotic mix z Francie 110 g
35 Kč
Měrná cena: 31,82 Kč / 100 g
3560070713646
34416 1 strouhany kokos cerveny 50g fagos
36 Kč
Měrná cena: 72 Kč / 100 g
45182
cz pim 497548001001 00
95 Kč
8594044446655
cz pim 436055001001 00
51 Kč
4006363108991