Odesíláme Pondělí až Pátek - Nově také SOBOTNÍ DORUČENÍ do boxů GLS

Cukrová dekorace - dortové RŮŽE 50mm 3ks, růžové

Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
135 Kč Měrná cena: 45 Kč / 1 ks
Můžeme doručit do:
5.10.2026
Možnosti doručení
Kód: 4250712318702
Cukrová dekorace - dortové RŮŽE 50mm 3ks, růžové
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Středně velké růžově zbarvené jemné cukrové růže

Drobná umělecká díla, která byla do detailu propracována. Zaujmou svým jemným zpracováním a jsou všestranné.

Obdržíte 3 růže
Průměr: cca 50 mm
Výška: cca 35 mm
Barva: RŮŽOVÉ

Baleno v ochranném boxu pro bezpečnou přepravu. Stačí vybalit a použít na dortu, lze dekorovat prachovým leskem.

Složení:

Cukr, glukózový sirup, želatina, karthamusový koncentrát, barviva: E 120 (karmín), E 132 (indigotin). Může obsahovat stopy lepku, mléčné složky, obsah vajec, sójové složky a ořechy.

Nutriční hodnoty na 100g:

energie 1711 KJ / 409 kcal - tuky 1,2 g / z toho celkem mastné kyseliny 0,6 g - sacharidy 96,4 g / z toho cukry 93,3 g - protein 1,6 g - sůl 0,1 g

Země původu: Německo

 

Jsme oficiální dovozce a distributor značky pro ČR a SK

Cake Masters

 

Kategorie: Sladké zdobení a dekorace
EAN: 4250712318702
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Podobné produkty

Cukrářská mléčná poleva 500g
105 Kč
Měrná cena: 21 Kč / 100 g
2017000001898
Babiččina volba - Babiččina volba Mouka žitná chlebová 1kg
33 Kč
8594060910109
Babiččina volba - Mouka hladká na kynuté těsto 1 kg 8594060910345
Maďarská 45% meruňková marmeláda 750g
63 Kč
Měrná cena: 8,40 Kč / 100 g
4099200070261
195b052c2c4c3f38a8404fdeae9925d7
112 Kč
Měrná cena: 44,80 Kč / 100 g
8720143514470
Rostlinná šlehačka Kapucín 250g - slazená ve spreji
50 Kč
Měrná cena: 20 Kč / 100 g
8007990000500
Ochucovací pasta do krému, Citron 200g Joypaste
200 Kč
8594217870072