Odesíláme Pondělí až Pátek - Nově také SOBOTNÍ DORUČENÍ do boxů GLS

Cukrová dekorace - SAFARI vláček 6 ks, 21 cm

Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček. 2 hodnocení Podrobnosti hodnocení
162 Kč Měrná cena: 27 Kč / 1 ks
Můžeme doručit do:
19.10.2026
Možnosti doručení
Kód: 4250712318542
Cukrová dekorace - SAFARI vláček 6 ks, 21 cm
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček. 2 hodnocení Podrobnosti hodnocení

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Jemná cukrová ozdoba na dort.

Obsahuje: 6 zvířat ve vlaku; skládající se z lokomotivy a 5 vagónů
délka: každý cca 35mm
šířka: každý cca 30mm
výška: každý cca 35mm

Baleno v ochranném boxu pro bezpečnou přepravu. Stačí vybalit a použít na dortu, lze dekorovat prachovým leskem.

Složení: cukr, zahušťovadlo: E 414; naštěpený MLÉČNÝ PROTEIN, okyselovač: E 330; Karthamový koncentrát, barviva: E 132, E 160a, E 172. Může obsahovat stopy vajec.

 

Nutriční hodnoty na 100g:

energie 1700 KJ / 406 kcal
tuky 0,3 g / z toho celkem mastné kyseliny 0,1 g
sacharidy 99,1 g / z toho cukry 99,1 g
protein 0,5 g
sůl 0,2 g

 

Jsme oficiální dovozce a distributor značky pro ČR a SK

Cake Masters

 

Kategorie: Sladké zdobení a dekorace
EAN: 4250712318542
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Hodnocení produktu

Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček. 2 hodnocení
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

5
J Avatar autora Hodnocení produktu je 5 z 5 hvězdiček. 5.12.2023
Rychlost dodání, kvalita zpracování

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Podobné produkty

Vlašské ořechy loupané z Německa 200 g
84 Kč
Měrná cena: 420 Kč / 1 kg
4311596458097
Trennspray - vymazávací olej ve spreji - 0.5l
147 Kč
Měrná cena: 29,40 Kč / 100 ml
NOV-030007A
472829 goodmills professional mouka hladka psenicna chlebova t1000 5 kg 8594060913162
4617c16c452c9e039b4621c0aaada928 8712937235579
Vanilmix směs, pudinkový krém za studena 500g
105 Kč
9789048307592
Směs ořechů a brusinek z Francie 180 g
60 Kč
Měrná cena: 33,33 Kč / 100 g
3560071453602
Zrcadlová lesklá poleva, Karamel 250g
87 Kč
8594217870621
Smetana ke šlehání 30% na šlehání 200g
36 Kč
Měrná cena: 18 Kč / 100 g
8594006842556