Odesíláme Pondělí až Pátek - Nově také SOBOTNÍ DORUČENÍ do boxů GLS

Cukrová KVĚTINOVÁ VAZBA na dort, 17 cm - SVATEBNÍ KYTICE /12255CM

Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
218 Kč Měrná cena:
Můžeme doručit do:
19.10.2026
Možnosti doručení
Kód: 4250712322556
Cukrová KVĚTINOVÁ VAZBA na dort, 17 cm - SVATEBNÍ KYTICE /12255CM
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Jemná cukrová ozdoba na dort.

Dostanete 1 kytici
Celková délka: cca 17cm
Výška: cca 4,5cm
Šířka: cca 9cm

Baleno v ochranném boxu pro bezpečnou přepravu. Stačí vybalit a použít na dortu, lze dekorovat prachovým leskem.

Složení: Moučkový cukr, želatina, voda, barvivo: E 100, E 132, E 162, E 163. 

Nutriční hodnoty na 100g:

energie 1700 KJ / 406 kcal
tuky 0,3 g / z toho celkem mastné kyseliny 0,1 g
sacharidy 99,1 g / z toho cukry 99,1 g
protein 0,5 g
sůl 0,2 g

 

Jsme oficiální dovozce a distributor značky pro ČR a SK

Cake Masters

 

Kategorie: Sladké zdobení a dekorace
EAN: 4250712322556
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Podobné produkty

cz pim 610254001001 00
316 Kč
8594215380108
203 vinny kamen cremor tartaro e336 i 1 kg sacek alu MOI-AMZ201-1
cz pim 300903001001 00
558 Kč
4100240150094
Zrcadlová poleva, Farcitura Paletta Cold Karamel 250g 8594217870751
90927aaa5439df0d83f4a99a1757d6b0
94 Kč
Měrná cena: 37,60 Kč / 100 g
8720143515460
Termostabilní ovocná náplň, Frugella Višeň 1kg
221 Kč
Měrná cena: 22,10 Kč / 100 g
10003636
Tubičky - zdobící poleva na perníčky, bílá 76 g
95 Kč
Měrná cena: 125 Kč / 100 g
8595072617413
cz pim 434946001001 00
286 Kč
4100240151008