Odesíláme Pondělí až Pátek - Nově také SOBOTNÍ DORUČENÍ do boxů GLS

Luxusní řecké trubičky s krémem 400g Biscuit - vanilkové

Průměrné hodnocení produktu je 1,0 z 5 hvězdiček. 1 hodnocení Podrobnosti hodnocení
103 Kč Měrná cena: 25,75 Kč / 100 g
Můžeme doručit do:
6.10.2026
Možnosti doručení
Kód: 9002859082177
Luxusní řecké trubičky s krémem 400g Biscuit - vanilkové
Průměrné hodnocení produktu je 1,0 z 5 hvězdiček. 1 hodnocení Podrobnosti hodnocení

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Oplatkové rolky s vanilkovou krémovou náplní představují dokonalou sladkou lahůdku pro milovníky křupavých specialit

Tyto trubičky plněné lahodným vanilkovým krémem si zamilujete již při prvním kousnutí. Jsou ideální pro chvíle pohody s čajem či kávou a přinesou vám zážitek jako žádný jiný.

Klíčové vlastnosti produktu:

  • Vanilkové opojení: Polovina každé trubičky je tvořena bohatou světlou krémovou náplní s vanilkou, která uspokojí vaši touhu po sladkém.
  • Křupavost a jemnost: Naše oplatkové trubičky nabízí jedinečnou kombinaci křupavé struktury a hladkého, krémového vnitřku.
  • Více než jen svačinka: Nejenže se perfektně hodí k požití samostatně, ale také skvěle poslouží jako výrazná a chutná ozdoba pro dorty, poháry či jiné dezerty.

Výjimečná kvalita:

  • Prestižní původ: Produkt je vyroben v Řecku, což zaručuje jedinečnost a vysokou kvalitu každého kousku.
  • Výrobce: Gunz Warenhandels je známý svými kvalitními sladkými produkty, což dodává další úroveň spolehlivosti a gurmánského uspokojení.

Varianty ke zkoušení:

  • Kromě vanilkových nabízíme i další příchutě: trubičky plněné hořkou čokoládou nebo jahodovým krémem, stejně jako neplněné varianty pro milovníky čisté křupavosti.

Inspirace pro použití:

  • Kreativní dekorace: Opatrně položte trubičky na dort, aby dodaly elegantní vzhled a lahodnou chuť.
  • Stylový doplněk: Vložte je do poháru pro vizuální i chuťovou rozmanitost, která okouzlí každého.

Perfektní společník: Vychutnejte si oplatkové rolky při jakékoli příležitosti – ať už jde o dopolední kávu, odpolední čaj nebo večerní dezert. S naší delikatesou bude každý okamžik speciální.

Pozvěte do svého života kousek slunného Řecka a objevíte, jak jednoduché je proměnit běžný den v oslavu dobrého vkusu a radosti. Objednejte si ještě dnes a zažijte křupavou rozkoš, která vás inspiruje k novým gastronomickým zážitkům.

Složení: 

cukr, pšeničná mouka, palmový olej, sušená syrovátka, škrob, zvlhčovadlo: E420; fruktóza, emulgátor: E322; jedlá sůl, vanilin, barviva: E150d.

Nutriční hodnoty na 100g:

energie 1392 kJ/ 459 kcal; Tuky: 15 g; z toho nasycené mastné kyseliny: 10 g; Sacharidy: 76 g; z toho cukry: 44 g; Bílkoviny: 3,7 g; Sůl: 0,17 g

Země původu: Řecko

Výrobce: Gunz Warenhandels GmbH,Zollweg 1, 6841 Mäder, Rakousko

Kategorie: Sladké zdobení a dekorace
EAN: 9002859082177
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Hodnocení produktu

Průměrné hodnocení produktu je 1,0 z 5 hvězdiček. 1 hodnocení
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

1
Avatar autora Hodnocení produktu je 1 z 5 hvězdiček. 7.5.2026
- Trubičky byly úplně rozlámané, celé byly pouze 4, ostatní na 2-3 kousky.

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Podobné produkty

Termostabilní ovocná náplň, Frugella Višeň 1kg
221 Kč
Měrná cena: 22,10 Kč / 100 g
10003636
34413 1 strouhany kokos modry 50g fagos
49 Kč
Měrná cena: 98 Kč / 100 g
45181
Sušený vaječný bílek 50g
181 Kč
5902211697190
cz pim 455116001001 00
263 Kč
8594023092651
Zrcadlová poleva, Farcitura Paletta Cold Karamel 250g 8594217870751
Směs ořechů a brusinek z Francie 180 g
60 Kč
Měrná cena: 33,33 Kč / 100 g
3560071453602