Odesíláme Pondělí až Pátek - Nově také SOBOTNÍ DORUČENÍ do boxů GLS

Mimóza, cukrová dekorace Cake Masters fialová 100g, Německo

Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
58 Kč Měrná cena: 580 Kč / 1000 g
Můžeme doručit do:
19.10.2026
Možnosti doručení
Kód: 4250712318597
Mimóza, cukrová dekorace Cake Masters fialová 100g, Německo
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Pestré cukrové sypání ve tvaru chlupaté kuličky

Dlouhá trvanlivost. Průměr: cca 7 mm

Tato speciální dekorace s cukrovým posypem zaujme svou zářivě fialovou barvou. Jeho efektní vzhled získává cukrovou mimózu květem své rostlinné jmenovky. Naše mimózy upoutají pozornost na jakémkoli druhu pečiva a jsou skvělou ozdobou.

Dostanete 100 g mimózy. To odpovídá přibližně 200 ks cukrových dekorací

Průměr: cca. 7mm
Barva: viz foto

Složení:

cukr, dextróza, rýžová mouka, glukózový sirup, barvivo: E 124*; aroma, acidifikátor: kyselina citrónová; krycí činidlo: karnaubský vosk; Sůl. Může obsahovat stopy mléka, sóji, pšenice. (*může ovlivnit aktivitu a pozornost dětí).

Nutriční hodnoty na 100g:

energie 1627 KJ / 389 kcal, tuk 0 g / z toho celkem mastné kyseliny 0 g, sacharidy 95,3 g / z toho cukry 82,4 g, protein 0,3 g, sůl 0 g
 
 
Země původu: Německo

 

Jsme oficiální dovozce a distributor značky pro ČR a SK

Cake Masters

 

Kategorie: Sladké zdobení a dekorace
EAN: 4250712318597
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Podobné produkty

0add093f8451b7fd2e9fb3c5534ff588
100 Kč
Měrná cena: 40 Kč / 100 g
8720143515439
Vlašské ořechy loupané z Německa 200 g
84 Kč
Měrná cena: 420 Kč / 1 kg
4311596458097
34416 1 strouhany kokos cerveny 50g fagos
36 Kč
Měrná cena: 72 Kč / 100 g
45182
34428 1 strouhany kokos zluty 50g fagos
36 Kč
Měrná cena: 72 Kč / 100 g
45185
Termostabilní ovocná náplň, Frugella Višeň 1kg
221 Kč
Měrná cena: 22,10 Kč / 100 g
10003636
34419 1 strouhany kokos zeleny 50g fagos
38 Kč
Měrná cena: 76 Kč / 100 g
45183
Tubičky - zdobící poleva na perníčky, bílá 76 g
95 Kč
Měrná cena: 125 Kč / 100 g
8595072617413