Odesíláme Pondělí až Pátek - Nově také SOBOTNÍ DORUČENÍ do boxů GLS

Zdobení na cukroví, dorty - VÁNOČNÍ SUPER MIX 80g /18491 Cesmína, vánoční hůlky, hvězdičky, vločky

Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
147 Kč Měrná cena: 183,75 Kč / 100 g
Můžeme doručit do:
5.10.2026
Možnosti doručení
Kód: 4250712384912
Zdobení na cukroví, dorty - VÁNOČNÍ SUPER MIX 80g /18491 Cesmína, vánoční hůlky, hvězdičky, vločky
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Jedinečné vánoční zdobení na cukroví a jiné dezerty od Cake Masters

Pestré cukrové sypání v uzavíratelné dóze. Dlouhá trvanlivost. Průměr: cca 1-8 mm

Složení: Cukr, slunečnicový olej, bramborový škrob, rýžová mouka, kukuřičný škrob, barvivo: E 100, E 172.

Nutriční hodnoty na 100g:

energie 1793 KJ / 423 kcal
tuk 5,2 g / z toho celkem mastné kyseliny 0,5 g
sacharidy 94 g / z toho cukry 84 g
protein 1 g
sůl 0,015 g

 

Jsme oficiální dovozce a distributor značky pro ČR a SK

Cake Masters

 

Kategorie: Sladké zdobení a dekorace
EAN: 4250712384912
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Podobné produkty

cz pim 499047001002 00
193 Kč
18594060910823
Maďarská 45% meruňková marmeláda 750g
63 Kč
Měrná cena: 8,40 Kč / 100 g
4099200070261
Babiččina volba - Mouka hladká na kynuté těsto 1 kg 8594060910345
99e443db3365669b25b84df31c711b6f
408 Kč
Měrná cena: 81,60 Kč / 100 g
3830069840425
cz pim 381822004002 00
205 Kč
4337182033745
7c393a1d3ff9133e98f6756630f91502
218 Kč
Měrná cena: 726,67 Kč / 1000 g
4250712390609
cz pim 611821001001 00
101 Kč
9001458013193
Cukrářská mléčná poleva 500g
105 Kč
Měrná cena: 21 Kč / 100 g
2017000001898