Odesíláme Pondělí až Pátek - Nově také SOBOTNÍ DORUČENÍ do boxů GLS

Zdobení na dorty - Ice Cream Rainbow mix, Německo 80g

Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
110 Kč Měrná cena: 137,50 Kč / 100 g
Můžeme doručit do:
19.10.2026
Možnosti doručení
Kód: 4250712386732
Zdobení na dorty - Ice Cream Rainbow mix, Německo 80g
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Jedinečné cukrové zdobení na cukroví a jiné dezerty od Cake Masters, mix s motivem barev duhy a zmrzliny

Pestré cukrové sypání v uzavíratelné dóze. Dlouhá trvanlivost. Průměr: cca 2-25 mm

Složení:

Cukr, škrob (PŠENIČNÝ, kukuřičný, bramborový), glukózový sirup, rostlinný olej (kokosový, řepkový, slunečnicový), rýžová mouka, invertní cukrový sirup, dextróza, maltodextrin, zahušťovadlo: E 414 (arabská guma); Barvivo: E 100 (kurkumin), E 101 (riboflaviny), E 102* (tartrazin), E 120 (karmín), E 122* (azorubin), E 131 (patentová modř V), E 132 (indigotin), E 162 (betanin), E 172 (oxidy železa a hydroxidy železa), E 174 (stříbro); Želatina, rostlinný tuk (kokos), aroma, leštící látka: bílý včelí vosk, E 904 (šelak), E 903 (karnaubský vosk); Extrakt z kořene kurkumy, stearan hořečnatý, hydrogenovaný ARAŠÍDOVÝ OLEJ (OBSAHUJE OŘECHY), jedlá sůl, okyselovadlo: kyselina citrónová; . Může obsahovat stopy MLÉKA a SÓJE.* Může narušit aktivitu a pozornost dětí.

Nutriční hodnoty na 100g:

energie 1655 KJ / 390 kcal
tuk 1,5 g / z toho celkem mastné kyseliny0,6 g
sacharidy 94,7 g / z toho cukry 81,6 g
protein 0,6 g
sůl 0,1 g

 

Jsme oficiální dovozce a distributor značky pro ČR a SK

Cake Masters

 

Kategorie: Sladké zdobení a dekorace
EAN: 4250712386732
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Podobné produkty

Sváteční waflové oplatky 34 x 15 cm - 11 ks
60 Kč
Měrná cena: 30 Kč / 100 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
8584004016004
cz pim 381822002002 00
195 Kč
4337182056188
Želatina v prášku IRCA Riflex powder neutral 80g
118 Kč
8594217874247
Směs na větrníky
173 Kč
Měrná cena: 43,25 Kč / 100 g
4250712348440
cz pim 610250001001 00
943 Kč
8594215380054
Tatra Pikao Zahuštěné slazené mléko s kakaem 150 g
39 Kč
Měrná cena: 26 Kč / 100 g
8594006841412
Zavařenina LIČI 425g kompot z Německa
69 Kč
Měrná cena: 16,24 Kč / 100 g
4311501703724
Zrcadlová lesklá poleva, Mandarinka 250g
104 Kč
8594217870652