Odesíláme Pondělí až Pátek - Nově také SOBOTNÍ DORUČENÍ do boxů GLS

Spaghetti semolinové 500 g

Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
-
26 Kč Měrná cena:
Můžeme doručit do:
6.10.2026
Možnosti doručení
Kód: 4337182207221
Spaghetti semolinové 500 g
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení

Detailní popis produktu

Fine Life Spaghetti semolinové 500 g za internetové ceny

Oblíbený produkt z kategorie: . Fine Life Spaghetti semolinové 500 g máme běžně skladem.

Zákonný název potraviny:

Těstoviny z pšenice tvrdé. Těstoviny semolinové sušené.

Složení produktu Fine Life Spaghetti semolinové 500 g:


#ShowMore#

Krupice z tvrdé pšenice.

Jaké má produkt ALERGENY?
Obsahuje: Obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich

NUTRIČNÍ HODNOTY produktu - Fine Life Spaghetti semolinové 500 g / 100g výrobku

Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota 358kcal, Bílkoviny 12,5g, Tuky 1,5g, Cukry 3g, Vláknina 2,5g, Sůl 0,01g

Online nákup potravin a spotřebního zboží pro domácnost. Dodavatelem produktu je Terunka.cz <<< Ověřený dodavatel potravin.

Hmotnost obsahu: 500g

PODMÍNKY UCHOVÁNÍ:
Skladujte v suchu, chraňte před teplem.
NÁVOD K POUŽITÍ
Návod k přípravě: Při vaření k okamžitému podávání: 5 minut. Při předvaření 2,5 minut, pro dovaření k podávání 90 sekund
Kategorie: Tradiční těstoviny
EAN: 4337182207221
Počet KS (bal) na centrálním skladu až: 45
Kód výrobce: 20.05
Skladování: Doporučení - skladujte v suchu, mimo přímé sluneční záření a při teplotě do 1 - 20 °C. Toto doporučení odráží všeobecný charakter trvanlivých potravin. Dbejte však na podrobné podmínky skladování, uvedené na etiketě nebo obalu výrobku.
Upozornění pro foto: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Podobné produkty

Cukrýřský tuk na pečení a krémy Rama Professional Universal 1kg
235 Kč
Měrná cena: 23,50 Kč / 100 g
8719200263062
346088 testoviny fusilli la molisana 500 g sacek
42 Kč
Měrná cena: 8,40 Kč / 100 g
MOI-PAS28-05
PRINGLES Super sýrové - Cheesy Cheese 165g
74 Kč
Měrná cena: 44,85 Kč / 100 g
5053990106981
360197 fine life paprika sladka mleta 5 x 25 g
44 Kč
8595019538900
cz pim 353390001001 00
453 Kč
8594045871470
cz pim 495484001001 00
481 Kč
78895160505
cz pim 468467001001 00
65 Kč
6947593023914
cz pim 611816001001 00
821 Kč
8594023202623