Odesíláme Pondělí až Pátek - Nově také SOBOTNÍ DORUČENÍ do boxů GLS

PANZANI DR Torti 500 g

Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
-
45 Kč Měrná cena:
Můžeme doručit do:
6.10.2026
Možnosti doručení
Kód: 20090975434720
PANZANI DR Torti 500 g
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení

Detailní popis produktu


Složení produktu PANZANI DR Torti 500 g:


#ShowMore#

krupice z tvrdozrnné PŠENICE (100 %), může obsahovat: vejce, sója, hořčice

Jaké má produkt ALERGENY?
Obsahuje: Obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich

NUTRIČNÍ HODNOTY produktu - PANZANI DR Torti 500 g / 100g výrobku

Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota 361kcal, Bílkoviny 12g, Tuky 2g, Mastné kyseliny nasycené 0,4g, Mastné kyseliny mononenasycené-cis 0,4g, Mastné kyseliny polynenasycené-cis 1,2g, Sacharidy 72g, Cukry 3,7g, Vláknina 3,6g, Sůl 0g

Online nákup potravin a spotřebního zboží pro domácnost. Dodavatelem produktu je Terunka.cz <<< Ověřený dodavatel potravin.

Hmotnost obsahu: 500g

PODMÍNKY UCHOVÁNÍ:
Skladujte v suchu.
VÝROBCE
PANZANI, 141 Cours Gambetta, 69003 Lyon, Francie
Kategorie: Tradiční těstoviny
EAN: 20090975434720
Počet KS (bal) na centrálním skladu až: 64
Kód výrobce: 29.79
Skladování: Doporučení - skladujte v suchu, mimo přímé sluneční záření a při teplotě do 1 - 20 °C. Toto doporučení odráží všeobecný charakter trvanlivých potravin. Dbejte však na podrobné podmínky skladování, uvedené na etiketě nebo obalu výrobku.
Upozornění pro foto: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Podobné produkty

cz pim 311296001001 00
514 Kč
8594052733143
Cukrýřský tuk na pečení a krémy Rama Professional Universal 1kg
235 Kč
Měrná cena: 23,50 Kč / 100 g
8719200263062
346088 testoviny fusilli la molisana 500 g sacek
42 Kč
Měrná cena: 8,40 Kč / 100 g
MOI-PAS28-05
PRINGLES Super sýrové - Cheesy Cheese 165g
74 Kč
Měrná cena: 44,85 Kč / 100 g
5053990106981
360197 fine life paprika sladka mleta 5 x 25 g
44 Kč
8595019538900
cz pim 163339001001 00
75 Kč
8594045872651
cz pim 435607001001 00
789 Kč
8594052738667
cz pim 398635001001 00
257 Kč
8594045873771