Odesíláme Pondělí až Pátek - Nově také SOBOTNÍ DORUČENÍ do boxů GLS

Rosice Vřetena bezvaječná 500 g

Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
-
25 Kč Měrná cena:
Můžeme doručit do:
6.10.2026
Možnosti doručení
Kód: 8595568525130
Rosice Vřetena bezvaječná 500 g
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení

Detailní popis produktu

Rosice Vřetena bezvaječná 500 g za internetové ceny

Oblíbený produkt z kategorie: . Rosice Vřetena bezvaječná 500 g máme běžně skladem.

Zákonný název potraviny:

Těstoviny bezvaječné sušené

Složení produktu Rosice Vřetena bezvaječná 500 g:


#ShowMore#

PŠENIČNÁ mouka

Jaké má produkt ALERGENY?
Obsahuje: Obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich

NUTRIČNÍ HODNOTY produktu - Rosice Vřetena bezvaječná 500 g / 100g výrobku

Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota 1516kJ, Bílkoviny 11g, Tuky 1,2g, Mastné kyseliny nasycené 0,2g, Sacharidy 74g, Cukry 2,6g, Sůl 0,03g

Online nákup potravin a spotřebního zboží pro domácnost. Dodavatelem produktu je Terunka.cz <<< Ověřený dodavatel potravin.

Hmotnost obsahu: 500g, Počet porcí v balení: 5

PODMÍNKY UCHOVÁNÍ:
Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením.
VÝROBCE
Cerealis, a.s., Tři Dvory 97, 784 01 Litovel
NÁVOD K POUŽITÍ
Těstoviny vložíme do osolené vroucí vody (na 100 g těstovin 1 litr vody). Vaříme 7-9 minuty a často mícháme. Správnost uvaření zjistíme ochutnáním. Těstoviny scedíme a podáváme.
Kategorie: Tradiční těstoviny
EAN: 8595568525130
Počet KS (bal) na centrálním skladu až: 14
Kód výrobce: 232.51
Skladování: Doporučení - skladujte v suchu, mimo přímé sluneční záření a při teplotě do 1 - 20 °C. Toto doporučení odráží všeobecný charakter trvanlivých potravin. Dbejte však na podrobné podmínky skladování, uvedené na etiketě nebo obalu výrobku.
Upozornění pro foto: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Podobné produkty

Cukrové zdobení, Dekor mix růžový 50g
73 Kč
8595072627191
346088 testoviny fusilli la molisana 500 g sacek
42 Kč
Měrná cena: 8,40 Kč / 100 g
MOI-PAS28-05
359993 fine life gulas 5 x 30 g
45 Kč
8595019539020
cz pim 398635001001 00
257 Kč
8594045873771
PRINGLES Super sýrové - Cheesy Cheese 165g
74 Kč
Měrná cena: 44,85 Kč / 100 g
5053990106981
cz pim 264741001001 00
83 Kč
8594052732733
cz pim 340766001001 00
124 Kč
8717677860241
Cukrýřský tuk na pečení a krémy Rama Professional Universal 1kg
235 Kč
Měrná cena: 23,50 Kč / 100 g
8719200263062