Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.
Více informací
Rozumím
Přejít na obsah
Odesíláme Pondělí až Pátek - Nově také SOBOTNÍ DORUČENÍ do boxů GLS
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Hledat
Přihlášení
Nákupní košík
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Hledat
JEDLÝ PAPÍR ❤️
Ceník dopravy, balné a poplatky
Obchodní podmínky
Kontakt
VEŠKERÉ důležité info týkající se jedlých obrázků, ČTĚTE
PEČENÍ A DORTY 🧁
Suroviny pro pečení
Jedlé barviva
Sladké zdobení a dekorace
Marcipán na dorty
Potahovací hmoty
Modelovací hmoty
Ozdoby a figurky na dorty
Valentýnské pečení
Pečeme na Velikonoce
Pečeme na Halloween
Tipy pro vánoční pečení cukroví
Dortové krabice a podložky
CUKRÁŘSKÉ BARVY 🍯
MARCIPÁN, FONDÁN 🍰
Marcipán
POTRAVINY 🍪
SEZÓNA - MIKULÁŠ, HALLOWEEN
SLADKOSTI
SLANÉ POCHOUTKY
VŠE PRO VAŘENÍ
LUŠTĚNINY
RÝŽE Z ASIE
TĚSTOVINY
KONZERVY, ZAVAŘENINY
INSTANTNÍ A HOTOVÉ JÍDLO
PEČIVO
NÁPOJE, SIRUPY
KÁVA, ČAJ, KAKAO
CEREÁLIE, KAŠE
ZDRAVÁ RACIO STRAVA
MLÉČNÉ PRODUKTY
DRESING, KEČUP, HOŘČICE
SUCHÉ PLODY, OŘECHY
DĚTSKÁ STRAVA
ZVERIMEX
Máslo, margarín a tuky
Chlazené produkty - mléčné
CUKRÁŘSKÉ POMŮCKY 🔪
Zmrzlina
Cukrářské košíčky
Cukrářské košíčky
Dortové formy a plechy
Vykrajovátka a formičky
Práce s fondantem a marcipánem
Práce s čokoládou - formy
Cukrářské nože a palety
Nerezové vykrajovátka
Zdobení krémem - pomůcky
OSLAVA A PARTY 🥂
Sezónní a tematické dekorace
Svíčky, fontány, prskavky
Nafukovací barevné balónky
Lampiony
Dětské party doplňky
Dětské ubrusy na oslavu
Balící potřeby, dárkové tašky, stuhy
Merch a prémiové dárky pro oslavence
Karnevalové a dětské kostýmy a doplňky
Papírové ubrousky s dětským motivem
Dětské party kelímky
Barevné jednorázové talíře na oslavu
Piňáty na rozbití
KRABICE, PODLOŽKY 🎂
Dortové podložky s nepromastitelnou folií
Dózy a krabičky na cukroví
ZÁPICHY DO DORTŮ 👑
DROGERIE 🧊
Čistící prostředky
Vůně do domácnosti a vozidel
Aviváže a parfémy do prádla
Náplasti, lékárnička
Péče o tělo a pokožku
Vlasová péče
Ústní hygiena
Pro ženy
Prací gely a gelové tablety
Sypké prací prášky
Mytí nádobí
Děti a miminka
Ostatní prací potřeby
Toaletní papír, utěrky a ubrousky
Proti hmyzu
Deodoranty, antiperspiranty
Pro muže
Jednorázové nádobí
Zavařování ovoce a zeleniny
Hobby a auto
Sáčky, pytle na odpad
Alobal a kuchyňské folie
Domácí textil
DO KUCHYNĚ 🍴
PAPÍRNICTVÍ 🍿
NOVINKY V NABÍDCE
SLUŽBY
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Prodávané značky
/
SPAR
SPAR
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
Výpis produktů
Jahodové čokofloky s jogurtem 75g
Ozdoby z jemné růžové čokolády
79 Kč
Měrná cena:
105,33 Kč / 100 g
Množství
+
−
Do košíku
9100000926865
Kandovaná citrónová kůra 100 g
✅ Kandovaný citrón
45 Kč
Měrná cena:
450 Kč / 1 kg
Množství
+
−
Do košíku
9100000825212
Kandovaná kůra mix citrusů 100 g
✅ Kandovaný citrusový mix
36 Kč
Měrná cena:
360 Kč / 1 kg
Množství
+
−
Do košíku
9100000825199
Lískoořechový Krokant - pražený, rakouský 100g
70 Kč
Měrná cena:
700 Kč / 1000 g
Množství
+
−
Do košíku
9100000787244
Mandlový Krokant - pražený, rakouský 150g
84 Kč
Měrná cena:
56 Kč / 100 g
Množství
+
−
Do košíku
9100000157955
Motýlci 16 ks - bílá čokoláda s potiskem
Ozdoby z jemné bílé čokolády
71 Kč
Měrná cena:
4,44 Kč / 1 ks
Množství
+
−
Do košíku
9100000838267
Rakouský dezertní topping 250g - Čokoláda
Obsah kakaa 9,5%
112 Kč
Měrná cena:
44,80 Kč / 100 g
Množství
+
−
Do košíku
9100000782614
Rakouský dezertní topping 250g - Jahoda
Obsah ovoce 24%
82 Kč
Měrná cena:
32,80 Kč / 100 g
Množství
+
−
Do košíku
9100000715841
Rakouský dezertní topping 250g - Višeň
Obsah ovoce 10%
82 Kč
Měrná cena:
32,80 Kč / 100 g
Množství
+
−
Do košíku
9100000442433
Vyválený bílý fondán na expresní potáhnutí dortu 24-26 cm
202 Kč
Měrná cena:
67,33 Kč / 100 g
Množství
+
−
Do košíku
9100000000091
Čokoládová abeceda 90 ks (40g)
Ozdoby z jemné rakouské čokolády
91 Kč
Měrná cena:
113,75 Kč / 100 g
Množství
+
−
Do košíku
9100000979748
Čokoládová dekorace - srdíčka prohnutá 80g
Ozdoby z jemné rakouské čokolády
101 Kč
Měrná cena:
126,25 Kč / 100 g
Množství
+
−
Do košíku
9100000446585
Čokoládové trubičky rolované pruhované 80g
Ozdoby z jemné rakouské čokolády
79 Kč
Měrná cena:
98,75 Kč / 100 g
Množství
+
−
Do košíku
9100000826028
Jedlé potravinářské fixy, sada 8 barev - oboustranné
✅ Výhodná sada
289 Kč
Měrná cena:
36,13 Kč / 1 ks
Množství
+
−
Do košíku
9100000975702
Kandovaná pomerančová kůra 100 g
✅ Kandovaný pomeranč
27 Kč
Měrná cena:
270 Kč / 1 kg
Množství
+
−
Do košíku
9100000825175
Cukrová dekorace Divoké OČI 24 ks
Cukrová očička
88 Kč
Měrná cena:
14,67 Kč / 1 ks
Množství
+
−
Do košíku
9100000002859
Cukrová dekorace Duhové MAKRONKY 6 ks
82 Kč
Měrná cena:
13,67 Kč / 1 ks
Množství
+
−
Do košíku
9100000002293
Čokoládové zápichy - Jednorožec UNICORN 12 ks
hmotnost 34g
91 Kč
Měrná cena:
7,58 Kč / 1 ks
Množství
+
−
Do košíku
9100000979786
Květy - vyřezaná dekorace z jedlého papíru 8 ks
95 Kč
Měrná cena:
11,88 Kč / 1 ks
Množství
+
−
Do košíku
9100000977195
Motýlci - vyřezaná dekorace z jedlého papíru 12 ks
103 Kč
Měrná cena:
8,58 Kč / 1 ks
Množství
+
−
Do košíku
9100000994093
Rakouské sypání pro cukráře - Modré 60g
Baleno v dávkovací dóze
63 Kč
Měrná cena:
105 Kč / 100 g
Množství
+
−
Do košíku
9100000092942
Rakouské sypání pro cukráře - Růžové 60g
Baleno v dávkovací dóze
66 Kč
Měrná cena:
110 Kč / 100 g
Množství
+
−
Do košíku
9100000092928
Ovládací prvky výpisu
22
položek celkem