Odesíláme Pondělí až Pátek - Nově také SOBOTNÍ DORUČENÍ do boxů GLS

Cukrový máček růžový 90g

Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
89 Kč Měrná cena:
Můžeme doručit do:
6.10.2026
Možnosti doručení
Kód: 8594217872755
Cukrový máček růžový 90g
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení

Detailní popis produktu

Složení, co obsahuje produkt - růžový 90 g Cukrářská pro cukrářské účely:

bílý cukr, PŠENIČNÝ(Á) MOUKA, melasa, mastek, leštící látka Capol, barvivo E122

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: růžový 90 g Cukrářská

Skvělá volba.

Báječný pro vaše dorty a pečení. růžový (90 g) Cukrářská je běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3 pracovní dny.

#ShowMore#

Nutriční hodnoty, růžový 90 g Cukrářská ve 100 g:

ve 100 g:
energie 1570 kJ/375 kcal, tuky 0,6 g (z toho nasycené 0,1 g), sacharidy 90 g (z toho cukry 87 g), bílkoviny 4,5 g, sůl 0,01 g

Kategorie: Sladké zdobení a dekorace
EAN: 8594217872755
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Podobné produkty

34428 1 strouhany kokos zluty 50g fagos
36 Kč
Měrná cena: 72 Kč / 100 g
45185
c5eb42c7b70f86e49349ebde1c97990e
183 Kč
Měrná cena: 61 Kč / 100 g
4250712390616
Ztužovač krémů - příchuť Mascarpone 100g
71 Kč
Měrná cena: 710 Kč / 1000 g
4250712366291
cz pim 455112001001 00
263 Kč
8594023092699
Vítana citrónová poleva pro sladké pečení a perníčky 100g
29 Kč
Měrná cena: 290 Kč / 1000 g
8593837257560
4617c16c452c9e039b4621c0aaada928 8712937235579
Želatina v prášku IRCA Riflex powder neutral 80g
118 Kč
8594217874247
34413 1 strouhany kokos modry 50g fagos
49 Kč
Měrná cena: 98 Kč / 100 g
45181