Odesíláme Pondělí až Pátek - Nově také SOBOTNÍ DORUČENÍ do boxů GLS

Čokoládová dekorace Bristle jehličky tmavé 50g

Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
52 Kč Měrná cena: 104 Kč / 100 g
Můžeme doručit do:
6.10.2026
Možnosti doručení
Kód: 2017000039068
Čokoládová dekorace Bristle jehličky tmavé 50g
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení

Detailní popis produktu

Složení, co obsahuje produkt - Čokoládová dekorace Bristle jehličky tmavé 50 g pro cukrářské účely:

cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátor E322 (SÓJAý lecitin), přírodní vanilkové aroma. Může obsahovat MLÉKO.

Obsah kakaové sušiny min. 52%.

Délka: 6 cm

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Čokoládová dekorace Bristle jehličky tmavé 50 g

Skvělá volba.

Báječný pro vaše dorty a pečení. Čokoládová dekorace Bristle jehličky tmavé (50 g) je běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3 pracovní dny.

#ShowMore#

Nutriční hodnoty, Čokoládová dekorace Bristle jehličky tmavé 50 g ve 100 g:

ve 100 g:
energie 2170 kJ/521 kcal, tuky 31,5 g (z toho nasycené 19,6 g), sacharidy 49,3 g (z toho cukry 46,9 g), bílkoviny 5,7 g, sůl 0,01 g

Kategorie: Sladké zdobení a dekorace
EAN: 2017000039068
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Podobné produkty

cz pim 455113001001 00
263 Kč
8594923099415
Směs sušeného ovoce Exotic mix z Francie 110 g
35 Kč
Měrná cena: 31,82 Kč / 100 g
3560070713646
Tatra Pikao Zahuštěné slazené mléko s kakaem 150 g
39 Kč
Měrná cena: 26 Kč / 100 g
8594006841412
cz pim 300903001001 00
558 Kč
4100240150094
cz pim 381822006002 00
195 Kč
4337182055075
Vanilkový lusk 4250712350184
cz pim 610254001001 00
316 Kč
8594215380108
Směs na vláčné Brownies RFPDC4008