Odesíláme Pondělí až Pátek - Nově také SOBOTNÍ DORUČENÍ do boxů GLS

Cukrová dekorace - dortové RŮŽE 50mm 3ks, bílé

Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
147 Kč Měrná cena: 49 Kč / 1 ks
Můžeme doručit do:
5.10.2026
Možnosti doručení
Kód: 4250712318726
Cukrová dekorace - dortové RŮŽE 50mm 3ks, bílé
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Středně velké bíle zbarvené jemné cukrové růže

Drobná umělecká díla, která byla do detailu propracována. Zaujmou svým jemným zpracováním a jsou všestranné.

Obdržíte 3 růže
Průměr: cca 50 mm
Výška: cca 35 mm
Barva: BÍLÉ

Baleno v ochranném boxu pro bezpečnou přepravu. Stačí vybalit a použít na dortu, lze dekorovat prachovým leskem.

Složení:

Cukr, glukózový sirup, želatina, karthamusový koncentrát, barviva: E 132 (indigotin). Může obsahovat stopy lepku, mléčné složky, obsah vajec, sójové složky a ořechy.

Nutriční hodnoty na 100g:

energie 1714 KJ / 409 kcal - tuky 1,2 g / z toho celkem mastné kyseliny 0,6 g - sacharidy 96,4 g / z toho cukry 93,3 g - protein 1,6 g - sůl 0,1 g

Země původu: Německo

 

Jsme oficiální dovozce a distributor značky pro ČR a SK

Cake Masters

 

Kategorie: Sladké zdobení a dekorace
EAN: 4250712318726
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Podobné produkty

Ovocný pohárový mix - kompot ve sladkém nálevu 410g 8594012794733
Pravá hořká čokoláda 54% 400g No: 811 - prémiová
361 Kč
Měrná cena: 90,25 Kč / 100 g
5410522556605
Babiččina volba - Babiččina volba Mouka žitná chlebová 1kg
33 Kč
8594060910109
cz pim 611821001001 00
101 Kč
9001458013193
Macaronmix - směs na výrobu domácích makronek 500g
156 Kč
Měrná cena: 312 Kč / 1 kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2017000001331
cz pim 390679004001 00
42 Kč
8594185200154
Tahini sezamová pasta 100% Nébar 180g
140 Kč
5997921774187