Odesíláme Pondělí až Pátek - Nově také SOBOTNÍ DORUČENÍ do boxů GLS

Giana Koktejl ovocný 425 ml – prodej po kartonu 6 ks

Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
-
50 Kč Měrná cena:
Můžeme doručit do:
2.10.2026
Možnosti doručení
Kód: 8594012794733
Giana Koktejl ovocný 425 ml – prodej po kartonu 6 ks
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení

Detailní popis produktu

Giana Koktejl ovocný 425 ml za internetové ceny

Oblíbený produkt z kategorie: . Giana Koktejl ovocný 425 ml máme běžně skladem.

Zákonný název potraviny:

Ovocný koktejl ve sladkém nálevu. Konzervované, pasterované ovoce s nálevem.

Složení produktu Giana Koktejl ovocný 425 ml:


#ShowMore#

V proměnlivých hmotnostních podílech kousky ovoce (broskve, hrušky, ananas, hrozny, koktejlové třešně - obsahují barvivo erythrosin), pitná voda, cukr, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, antioxidant: kyselina L-askorbová.

NUTRIČNÍ HODNOTY produktu - Giana Koktejl ovocný 425 ml / 100g výrobku

Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota 264kJ, Bílkoviny 0,5g, Tuky 0g, Mastné kyseliny nasycené 0g, Sacharidy 16g, Cukry 8,6g, Sůl 0,02g

Online nákup potravin a spotřebního zboží pro domácnost. Dodavatelem produktu je Terunka.cz <<< Ověřený dodavatel potravin.

Obsah pevného podílu: 250g, Hmotnost obsahu: 425g

PODMÍNKY UCHOVÁNÍ:
Uchovejte v suchu a mimo dosah přímého slunečního záření. Po otevření ihned spotřebujte.
VÝROBCE
GASTON, s.r.o., nám. T. G. Masaryka 2433, 760 01 Zlín, Česká republika
Kategorie: Suroviny pro pečení
EAN: 8594012794733
Počet KS (bal) na centrálním skladu až: 21
Kód výrobce: 200.93
Skladování: Doporučení - skladujte v suchu, mimo přímé sluneční záření a při teplotě do 1 - 20 °C. Toto doporučení odráží všeobecný charakter trvanlivých potravin. Dbejte však na podrobné podmínky skladování, uvedené na etiketě nebo obalu výrobku.
Upozornění pro foto: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Podobné produkty

Dezertní puding s příchutí Banán 37g
17 Kč
Měrná cena: 45,95 Kč / 100 g
9044400078000
Dezertní puding s příchutí Broskve 37g
15 Kč
Měrná cena: 40,54 Kč / 100 g
9055500081166
Dezertní puding s příchutí Karamel 37g
15 Kč
Měrná cena: 40,54 Kč / 100 g
9044400076006
Dezertní puding s příchutí Lesní plody 37g
14 Kč
Měrná cena: 37,84 Kč / 100 g
9044400079007
Dezertní puding s příchutí Lískový ořech 37g
15 Kč
Měrná cena: 40,54 Kč / 100 g
9055500118138
Dezertní puding s příchutí Pistácie 37g
15 Kč
Měrná cena: 40,54 Kč / 100 g
9055500081067
Džem Carrefour z jahod se třtinovým cukrem 370 g
60 Kč
Měrná cena: 16,22 Kč / 100 g
3560070369690