Odesíláme Pondělí až Pátek - Nově také SOBOTNÍ DORUČENÍ do boxů GLS

Cukrová dekorace - FOTBALOVÉ BOTY - KOPAČKY 4 ks /11925CM

Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
118 Kč Měrná cena: 29,50 Kč / 1 ks
Můžeme doručit do:
19.10.2026
Možnosti doručení
Kód: 4250712319259
Cukrová dekorace - FOTBALOVÉ BOTY - KOPAČKY 4 ks /11925CM
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Jemná cukrová ozdoba na dort.

Rozsah dodávky: 4 x bota
Délka: cca 40mm
Výška: cca 15mm
různé barvy

Baleno v ochranném boxu pro bezpečnou přepravu. Stačí vybalit a použít na dortu, lze dekorovat prachovým leskem.

Složení: cukr, zahušťovadlo: E 414; naštěpený MLÉČNÝ PROTEIN, okyselovač: E 330; Karthamový koncentrát, barviva: E 132, E 160a, E 172. Může obsahovat stopy vajec.

 

Nutriční hodnoty na 100g:

energie 1700 KJ / 406 kcal
tuky 0,3 g / z toho celkem mastné kyseliny 0,1 g
sacharidy 99,1 g / z toho cukry 99,1 g
protein 0,5 g
sůl 0,2 g

 

Jsme oficiální dovozce a distributor značky pro ČR a SK

Cake Masters

 

Kategorie: Sladké zdobení a dekorace
EAN: 4250712319259
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Podobné produkty

Trennspray - vymazávací olej ve spreji - 0.5l
147 Kč
Měrná cena: 29,40 Kč / 100 ml
NOV-030007A
Směs sušeného ovoce Exotic mix z Francie 110 g
35 Kč
Měrná cena: 31,82 Kč / 100 g
3560070713646
34428 1 strouhany kokos zluty 50g fagos
36 Kč
Měrná cena: 72 Kč / 100 g
45185
98e1402e1131975abfccb81b46cb7a6e
1 078 Kč
8435438416734
Smetana ke šlehání 30% na šlehání 200g
36 Kč
Měrná cena: 18 Kč / 100 g
8594006842556
655c4dda36361207f324511aff985333
144 Kč
FC86455
Vymazávací olej na formy, 500ml Sepa-Wax
149 Kč
4025281700650
cz pim 455113001001 00
263 Kč
8594923099415