Odesíláme Pondělí až Pátek - Nově také SOBOTNÍ DORUČENÍ do boxů GLS

Tmavá poleva Zafiro 17% (5 kg) ♡

Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
1 078 Kč Měrná cena:
Můžeme doručit do:
6.10.2026
Možnosti doručení
Kód: 8435438416734
Tmavá poleva Zafiro 17% (5 kg) ♡
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení

Detailní popis produktu

Složení, co obsahuje produkt - Tmavá poleva Zafiro 17% 5 kg ♡ pro cukrářské účely:

cukr, frakcionovaný a plně hydrogenovaný rostlinný tuk (palmojádrový), kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, emulgátor E322 slunečnicový lecitin, aroma

Obsah kakaové sušiny 17%.

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Tmavá poleva Zafiro 17% 5 kg ♡

Skvělá volba.

Báječný pro vaše dorty a pečení. Tmavá poleva Zafiro 17% (5 kg) ♡ je běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3 pracovní dny.

#ShowMore#

Nutriční hodnoty, Tmavá poleva Zafiro 17% 5 kg ♡ ve 100 g:

ve 100 g:
energie 2366 kJ/566 kcal, tuky 35,9 g (z toho nasycené 33,5 g), sacharidy 52,8 g (z toho cukry 49,7 g), vláknina 5,3 g, bílkoviny 4,3 g, sůl 0,01 g

Kategorie: Suroviny pro pečení
EAN: 8435438416734
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Podobné produkty

Zavařenina FÍKY 400g kompot z Německa
56 Kč
Měrná cena: 14 Kč / 100 g
4311501302781
1ff7caca97ebf645466b1f0ff7dd3976
105 Kč
Měrná cena: 42 Kč / 100 g
8720143515408
Směs ořechů a brusinek z Francie 180 g
60 Kč
Měrná cena: 33,33 Kč / 100 g
3560071453602
Zavařenina LIČI 425g kompot z Německa
69 Kč
Měrná cena: 16,24 Kč / 100 g
4311501703724
Vítana citrónová poleva pro sladké pečení a perníčky 100g
29 Kč
Měrná cena: 290 Kč / 1000 g
8593837257560
34422 1 strouhany kokos oranzovy 50g fagos
36 Kč
Měrná cena: 72 Kč / 100 g
45184
Smetana ke šlehání 30% na šlehání 200g
36 Kč
Měrná cena: 18 Kč / 100 g
8594006842556