Odesíláme Pondělí až Pátek - Nově také SOBOTNÍ DORUČENÍ do boxů GLS

Griliáš 80g Babeta Kousky opražených oříšků v cukru

Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
64 Kč Měrná cena: 80 Kč / 100 g
Můžeme doručit do:
6.10.2026
Možnosti doručení
Kód: 8594037361293
Griliáš 80g Babeta Kousky opražených oříšků v cukru
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Pražené oříšky v cukru s příchutí karamelu

Vhodné k dekoraci dortů, dezertů a cukroví s chutí a vůní karamelu.

Složení: 

cukr, jádra lístkových OŘÍŠKŮ pražená, cukrový sirup, voda, barvivo: E150a, karamel. želatina, aroma

Výživové údaje na 100g:

Energetická hodnota  1780 kJ / 420 kcal, Tuky 4,8 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,3 g, Sacharidy 92,5 g, z toho cukry 92 g, Bílkoviny  0,7 g, Sůl 0 g

Země původu: Česká republika

Kategorie: Sladké zdobení a dekorace
EAN: 8594037361293
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Podobné produkty

34428 1 strouhany kokos zluty 50g fagos
36 Kč
Měrná cena: 72 Kč / 100 g
45185
Nepřilnavý olej na pečení
133 Kč
Měrná cena: 665 Kč / 1 l
4250712311000
17520 CM175200
113 Kč
Měrná cena: 19,65 Kč / 100 g
4250712375200
Tatra Smetana ke šlehání, 35% 1l
188 Kč
8594006842723
Zrcadlová lesklá poleva, Mandarinka 250g
104 Kč
8594217870652
203 vinny kamen cremor tartaro e336 i 1 kg sacek alu MOI-AMZ201-1
Vítana citrónová poleva pro sladké pečení a perníčky 100g
29 Kč
Měrná cena: 290 Kč / 1000 g
8593837257560
cz pim 603875001001 00
135 Kč
8000786100330