Odesíláme Pondělí až Pátek - Nově také SOBOTNÍ DORUČENÍ do boxů GLS

Ozdoba z královské glazury - Hvězdičky 24 ks Cukrová dekorace pro vánoční cukroví

Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
44 Kč Měrná cena: 1,83 Kč / 1 ks
Můžeme doručit do:
5.10.2026
Možnosti doručení
Kód: 3.064-77
Ozdoba z královské glazury - Hvězdičky 24 ks Cukrová dekorace pro vánoční cukroví
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Ručně stříkaná sladká dekorace pro vánoční cukroví

Dekorace je české výroby a jedná se o jedinečný produkt, každý kus je originál, proto odpusťte možné drobné rozdíly oproti fotografii. Cukrová dekorace je vhodná pro dětské dorty, vánoční cukroví a sladké dezerty. Je křehká, není extra tvrdá a je zcela plně jedlá. Vyrobeno z kvalitních českých surovin.

Rozměry cca 2 cm

Cena za 24 ks.

Hmotnost cca 12 g

Složení:

cukr, amylin, vaječný bílek (alergen), barvivo E124*.

*může ovlivnit pozornost dětí

Nutriční hodnoty na 100g:

Energetická hodnota 1556KJ / 4366 kcal
Tuky 0 g
Sacharidy 90 g z toho cukry 88,5 g
Bílkoviny 1,5 g / Sůl 0 g

Země původu:

Česká republika

Kategorie: Sladké zdobení a dekorace
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Podobné produkty

Pistáciový krém s kousky pistácií Caravella Crunch 250g 8594217874148
Rostlinná šlehačka Kapucín 250g - slazená ve spreji
50 Kč
Měrná cena: 20 Kč / 100 g
8007990000500
357041 ati fruit broskve pulene 850 ml 8594164440304
cz pim 177221001001 00 8594012796577
Pravá hořká čokoláda 54% 400g No: 811 - prémiová
361 Kč
Měrná cena: 90,25 Kč / 100 g
5410522556605
9c276cfeabb345e1cce92ee2ec2993cd 8594217870713
34419 1 strouhany kokos zeleny 50g fagos
54 Kč
Měrná cena: 108 Kč / 100 g
45183
Ochucovací pasta do krému, Pomeranč 200g Joypaste
185 Kč
8594217870256