Odesíláme Pondělí až Pátek - Nově také SOBOTNÍ DORUČENÍ do boxů GLS

Zdobení na cukroví, dorty - MODRÉ PERLIČKY, Německo 60g

Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
89 Kč Měrná cena:
Můžeme doručit do:
19.10.2026
Možnosti doručení
Kód: 4250712372414
Zdobení na cukroví, dorty - MODRÉ PERLIČKY, Německo 60g
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Jedinečné vánoční zdobení na cukroví a jiné dezerty od Cake Masters

Pestré cukrové sypání v uzavíratelné dóze. Dlouhá trvanlivost. Průměr: cca 5 mm

Složení: cukr, dextróza, rýžová mouka, glukózový sirup, barvivo: E 124*; aroma, acidifikátor: kyselina citrónová; krycí činidlo: karnaubský vosk; Sůl. Může obsahovat stopy mléka, sóji, pšenice. (*může ovlivnit aktivitu a pozornost dětí).

Nutriční hodnoty na 100g:

energie 1655 KJ / 390 kcal
tuk 1,5 g / z toho celkem mastné kyseliny0,6 g
sacharidy 94,7 g / z toho cukry 81,6 g
protein 0,6 g
sůl 0,1 g

 

Jsme oficiální dovozce a distributor značky pro ČR a SK

Cake Masters

 

Kategorie: Sladké zdobení a dekorace
EAN: 4250712372414
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Podobné produkty

Zrcadlová lesklá poleva, Mandarinka 250g
104 Kč
8594217870652
34422 1 strouhany kokos oranzovy 50g fagos
36 Kč
Měrná cena: 72 Kč / 100 g
45184
Vanilkový lusk 4250712350184
Ztužovač krémů - příchuť Mascarpone 100g
71 Kč
Měrná cena: 710 Kč / 1000 g
4250712366291
4df85334f20a0cc2fd0e4d8e1303c818
541 Kč
5410522730357
Tubičky - zdobící poleva na perníčky, bílá 76 g
95 Kč
Měrná cena: 125 Kč / 100 g
8595072617413
65924a93d26122372378dec4a226b8e9 8720143514036