Odesíláme Pondělí až Pátek - Nově také SOBOTNÍ DORUČENÍ do boxů GLS

Zdobení na cukroví, dorty - PASTELOVÉ MINI VÁLEČKY, Německo 80g

Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
68 Kč Měrná cena: 85 Kč / 100 g
Můžeme doručit do:
19.10.2026
Možnosti doručení
Kód: 4250712373817
Zdobení na cukroví, dorty - PASTELOVÉ MINI VÁLEČKY, Německo 80g
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Jedinečné vánoční zdobení na cukroví a jiné dezerty Cake-Masters cukrová posypka pastel 80g

Pestré sypání v uzavíratelné dóze. Dlouhá trvanlivost.

Složení:

Cukr, glukózový sirup, škrob (kukuřičný), rostlinný olej (kokosový, řepkový), potravinářské barvivo (jablko, světlice barvířská, spirulina, citronový koncentrát), emulgátor: lecitiny; Koncentrát šťávy z červené řepy, leštící látka: karnaubský vosk; Barvivo: E132
 

Nutriční hodnoty na 100g:

energie 403 kcal
tuk 2 g / z toho celkem mastné kyseliny 0,5 g
sacharidy 95 g / z toho cukry 86 g
protein 0,8 g
sůl 0,1 g

 

Jsme oficiální dovozce a distributor značky pro ČR a SK

Cake Masters

 

Kategorie: Sladké zdobení a dekorace
EAN: 4250712373817
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Podobné produkty

cz pim 610257001001 00
316 Kč
8594215380252
1ff7caca97ebf645466b1f0ff7dd3976
105 Kč
Měrná cena: 42 Kč / 100 g
8720143515408
1ac5e5b847e3a67fbefe08bedff44951
194 Kč
Měrná cena: 19,40 Kč / 100 g
2017000002918
Zrcadlová poleva, Farcitura Paletta Cold Neutral 250g 8594217870768
cz pim 610248001001 00
316 Kč
8594215380092
848f5bf3e3f1fb33a85258b6d132bc88
101 Kč
Měrná cena: 40,40 Kč / 100 g
8720143515422
cz pim 381822002002 00
195 Kč
4337182056188
34416 1 strouhany kokos cerveny 50g fagos
36 Kč
Měrná cena: 72 Kč / 100 g
45182