Odesíláme Pondělí až Pátek - Nově také SOBOTNÍ DORUČENÍ do boxů GLS

Zdobení na cukroví, dorty - TYRKYSOVÝ MÁČEK, Německo 90g

Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
73 Kč Měrná cena: 81,11 Kč / 100 g
Můžeme doručit do:
19.10.2026
Možnosti doručení
Kód: 4250712346729
Zdobení na cukroví, dorty - TYRKYSOVÝ MÁČEK, Německo 90g
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Jedinečné cukrové zdobení na cukroví a jiné dezerty od Cake Masters

Pestré cukrové sypání v uzavíratelné dóze. Dlouhá trvanlivost. Průměr: cca 1 mm

Složení: cukr, dextróza, rýžová mouka, glukózový sirup, barvivo: E 124*; aroma, acidifikátor: kyselina citrónová; krycí činidlo: karnaubský vosk; Sůl. Může obsahovat stopy mléka, sóji, pšenice. (*může ovlivnit aktivitu a pozornost dětí).

Nutriční hodnoty na 100g:

energie 1655 KJ / 390 kcal
tuk 1,5 g / z toho celkem mastné kyseliny0,6 g
sacharidy 94,7 g / z toho cukry 81,6 g
protein 0,6 g
sůl 0,1 g

 

Jsme oficiální dovozce a distributor značky pro ČR a SK

Cake Masters

 

Kategorie: Sladké zdobení a dekorace
EAN: 4250712346729
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Podobné produkty

Tylose prášek 100% (CMC) 50g
126 Kč
5999092902826
Směs na větrníky
173 Kč
Měrná cena: 43,25 Kč / 100 g
4250712348440
Směs sušeného ovoce Exotic mix z Francie 110 g
35 Kč
Měrná cena: 31,82 Kč / 100 g
3560070713646
34416 1 strouhany kokos cerveny 50g fagos
36 Kč
Měrná cena: 72 Kč / 100 g
45182
Vlašské ořechy loupané z Německa 200 g
84 Kč
Měrná cena: 420 Kč / 1 kg
4311596458097
Vlašské ořechy celé z USA 100 g
45 Kč
Měrná cena: 450 Kč / 1 kg
8592459000035
Směs Sandra Red Velvet 500g na korpusy
97 Kč
2017000002383