Odesíláme Pondělí až Pátek - Nově také SOBOTNÍ DORUČENÍ do boxů GLS

Zdobení na cukroví, dorty - VÁNOČNÍ ČAS, Německo 80g /17788 /17788

Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
111 Kč Měrná cena: 138,75 Kč / 100 g
Můžeme doručit do:
5.10.2026
Možnosti doručení
Kód: 4250712377884
Zdobení na cukroví, dorty - VÁNOČNÍ ČAS, Německo 80g /17788 /17788
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Jedinečné PARTY zdobení na cukroví a jiné dezerty Cake-Masters Prinkles Cozy Time 80g

Cukrové sypání v uzavíratelné dóze. Dlouhá trvanlivost.

Složení:

Cukr, ŠKROB (Z PŠENICE/KUKUŘICE, Brambor) (OBSAHUJE LEPEK), Glukózový sirup, Rýžová mouka, Dextróza, Potravinářské barvivo: černý rybíz, citron, ředkev; Barviva: E 120, E 171, E 172, E 173, E 174, E 555; Nátěrová látka: šelak, bílý včelí vosk; rostlinný tuk (kokosový, řepkový, palmový), okyselovač: kyselina citronová; aroma, sůl, zahušťovadlo: arabská guma; Želatina (hovězí).
 

Nutriční hodnoty na 100g:

energie 391 kcal
tuk 1,5 g / z toho celkem mastné kyseliny 0,6 g
sacharidy 94,7 g / z toho cukry 81,6 g
protein 0,6 g
sůl 0,1 g

 

Jsme oficiální dovozce a distributor značky pro ČR a SK

Cake Masters

 

Kategorie: Sladké zdobení a dekorace
EAN: 4250712377884
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Podobné produkty

Babiččina volba - Mouka hladká na kynuté těsto 1 kg 8594060910345
Ochucovací pasta do krému, Pomeranč 200g Joypaste
185 Kč
8594217870256
500g
319 Kč
Měrná cena: 31,90 Kč / 100 g
8000500082379
Ochucovací pasta do krému, Borůvka 200g
207 Kč
8594217870379
Pravá hořká čokoláda 54% 400g No: 811 - prémiová
361 Kč
Měrná cena: 90,25 Kč / 100 g
5410522556605
Ovocný rozvar s kusovým ovocem - Zahradní ovoce 1000g
157 Kč
Měrná cena: 15,70 Kč / 100 g
4311501793749
9fe38e074855dea805e87028ba113514
120 Kč
Měrná cena: 24 Kč / 100 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2017000002796
Jedlé lepidlo s aplikátorem 22g
83 Kč
5999092902413