Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.
Více informací
Rozumím
Přejít na obsah
Odesíláme Pondělí až Pátek - Nově také SOBOTNÍ DORUČENÍ do boxů GLS
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Hledat
Přihlášení
Nákupní košík
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Hledat
JEDLÝ PAPÍR ❤️
Ceník dopravy, balné a poplatky
Obchodní podmínky
Kontakt
VEŠKERÉ důležité info týkající se jedlých obrázků, ČTĚTE
PEČENÍ A DORTY 🧁
Suroviny pro pečení
Jedlé barviva
Sladké zdobení a dekorace
Marcipán na dorty
Potahovací hmoty
Modelovací hmoty
Ozdoby a figurky na dorty
Valentýnské pečení
Pečeme na Velikonoce
Pečeme na Halloween
Tipy pro vánoční pečení cukroví
Dortové krabice a podložky
CUKRÁŘSKÉ BARVY 🍯
MARCIPÁN, FONDÁN 🍰
Marcipán
POTRAVINY 🍪
SEZÓNA - MIKULÁŠ, HALLOWEEN
SLADKOSTI
SLANÉ POCHOUTKY
VŠE PRO VAŘENÍ
LUŠTĚNINY
RÝŽE Z ASIE
TĚSTOVINY
KONZERVY, ZAVAŘENINY
INSTANTNÍ A HOTOVÉ JÍDLO
PEČIVO
NÁPOJE, SIRUPY
KÁVA, ČAJ, KAKAO
CEREÁLIE, KAŠE
ZDRAVÁ RACIO STRAVA
MLÉČNÉ PRODUKTY
DRESING, KEČUP, HOŘČICE
SUCHÉ PLODY, OŘECHY
DĚTSKÁ STRAVA
ZVERIMEX
Máslo, margarín a tuky
Chlazené produkty - mléčné
CUKRÁŘSKÉ POMŮCKY 🔪
Zmrzlina
Cukrářské košíčky
Cukrářské košíčky
Dortové formy a plechy
Vykrajovátka a formičky
Práce s fondantem a marcipánem
Práce s čokoládou - formy
Cukrářské nože a palety
Nerezové vykrajovátka
Zdobení krémem - pomůcky
OSLAVA A PARTY 🥂
Sezónní a tematické dekorace
Svíčky, fontány, prskavky
Nafukovací barevné balónky
Lampiony
Dětské party doplňky
Dětské ubrusy na oslavu
Balící potřeby, dárkové tašky, stuhy
Merch a prémiové dárky pro oslavence
Karnevalové a dětské kostýmy a doplňky
Papírové ubrousky s dětským motivem
Dětské party kelímky
Barevné jednorázové talíře na oslavu
Piňáty na rozbití
KRABICE, PODLOŽKY 🎂
Dortové podložky s nepromastitelnou folií
Dózy a krabičky na cukroví
ZÁPICHY DO DORTŮ 👑
DROGERIE 🧊
Čistící prostředky
Vůně do domácnosti a vozidel
Aviváže a parfémy do prádla
Náplasti, lékárnička
Péče o tělo a pokožku
Vlasová péče
Ústní hygiena
Pro ženy
Prací gely a gelové tablety
Sypké prací prášky
Mytí nádobí
Děti a miminka
Ostatní prací potřeby
Toaletní papír, utěrky a ubrousky
Proti hmyzu
Deodoranty, antiperspiranty
Pro muže
Jednorázové nádobí
Zavařování ovoce a zeleniny
Hobby a auto
Sáčky, pytle na odpad
Alobal a kuchyňské folie
Domácí textil
DO KUCHYNĚ 🍴
PAPÍRNICTVÍ 🍿
NOVINKY V NABÍDCE
SLUŽBY
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Prodávané značky
/
Carrefour Original
Carrefour Original
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
Výpis produktů
Džem Carrefour broskvový se třtinovým cukrem 370 g
Pro dorty a vánoční cukroví
65 Kč
Měrná cena:
17,57 Kč / 100 g
Množství
+
−
Do košíku
3560070224524
Džem Carrefour kaštanový s vanilkou 370 g
Pro dorty a vánoční cukroví
77 Kč
Měrná cena:
20,81 Kč / 100 g
Množství
+
−
Do košíku
3560070272600
Džem Carrefour malinový se třtinovým cukrem 370 g
Pro dorty a vánoční cukroví
67 Kč
Měrná cena:
18,11 Kč / 100 g
Množství
+
−
Do košíku
3560070279319
Džem Carrefour ostružinový se třtinovým cukrem 370 g
Pro dorty a vánoční cukroví
77 Kč
Měrná cena:
20,81 Kč / 100 g
Množství
+
−
Do košíku
3560070702152
Džem Carrefour pomerančový se třtinovým cukrem 370 g
Pro dorty a vánoční cukroví
50 Kč
Měrná cena:
13,51 Kč / 100 g
Množství
+
−
Do košíku
3270190114888
Džem Carrefour rybízový se třtinovým cukrem 370 g
Pro dorty a vánoční cukroví
53 Kč
Měrná cena:
14,32 Kč / 100 g
Množství
+
−
Do košíku
3270190007081
Džem Carrefour z jahod se třtinovým cukrem 370 g
Pro dorty a vánoční cukroví
59 Kč
Měrná cena:
15,95 Kč / 100 g
Množství
+
−
Do košíku
3560070369690
Džem Carrefour ze 4 druhů zahradního ovoce 370 g
Pro dorty a vánoční cukroví
62 Kč
Měrná cena:
16,76 Kč / 100 g
Množství
+
−
Do košíku
3560071428303
Francouzský kompot - plátky manga 425g
60 Kč
Měrná cena:
25,53 Kč / 100 g
Množství
+
−
Do košíku
3560071476403
Kakaovo - oříšková pomazánka 750g
106 Kč
Měrná cena:
14,13 Kč / 100 g
Množství
+
−
Do košíku
3560071427535
Měkké Mini marshmallow z Francie 200g
66 Kč
Měrná cena:
33 Kč / 100 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Množství
+
−
Do košíku
3560070941810
Pomazánka Carrefour DUO KaoNuts mix 400 g
Bez palmového oleje
74 Kč
Měrná cena:
18,50 Kč / 100 g
Množství
+
−
Do košíku
3560071483265
Francouzský tuk pro cukráře se syrovátkou 500g
55 Kč
Měrná cena:
11 Kč / 100 g
Množství
+
−
Do košíku
3270190207573
Měkké piškotové Vafle z Francie 260g (6 ks)
56 Kč
Měrná cena:
9,33 Kč / 1 ks
Množství
+
−
Do košíku
3560070556465
Směs ořechů a brusinek z Francie 180 g
60 Kč
Měrná cena:
33,33 Kč / 100 g
Množství
+
−
Do košíku
3560071453602
Směs sušeného ovoce Exotic mix z Francie 110 g
35 Kč
Měrná cena:
31,82 Kč / 100 g
Množství
+
−
Do košíku
3560070713646
Francouzská pravá čokoláda na vaření 200g - hořká
97 Kč
Měrná cena:
48,50 Kč / 100 g
Množství
+
−
Do košíku
3245412418136
Francouzský 25% třešňový sirup 750ml
100 Kč
Měrná cena:
13,33 Kč / 100 ml
Množství
+
−
Do košíku
3560070894222
Francouzský 26% citrónový sirup 750ml
100 Kč
Měrná cena:
13,33 Kč / 100 ml
Množství
+
−
Do košíku
3270190005124
Francouzský 31% malinový sirup 750ml
100 Kč
Měrná cena:
13,33 Kč / 100 ml
Množství
+
−
Do košíku
3560070546442
Francouzský 31% rybízový sirup 750ml - tmavý
100 Kč
Měrná cena:
13,33 Kč / 100 ml
Množství
+
−
Do košíku
3270190007012
Francouzský 50% broskvový sirup 750ml
100 Kč
Měrná cena:
13,33 Kč / 100 ml
Množství
+
−
Do košíku
3560070488520
Francouzský Grenadina sirup 750ml
105 Kč
Měrná cena:
14 Kč / 100 ml
Množství
+
−
Do košíku
3270190005100
Směs kešu, pekanových ořechů a brusinek z Francie 120 g
73 Kč
Měrná cena:
60,83 Kč / 100 g
Množství
+
−
Do košíku
3560071012687
Ovládací prvky výpisu
24
položek celkem