Odesíláme Pondělí až Pátek - Nově také SOBOTNÍ DORUČENÍ do boxů GLS

Francouzská pravá čokoláda na vaření 200g - hořká

Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
97 Kč Měrná cena: 48,50 Kč / 100 g
Můžeme doručit do:
5.10.2026
Možnosti doručení
Kód: 3245412418136
Francouzská pravá čokoláda na vaření 200g - hořká
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Francouzská Pravá Čokoláda 200g pro sladké pečení

Objevte výjimečnou chuť francouzské pravé čokolády s 54% kakaa, která zaručeně pozvedne vaše dezerty na novou úroveň. Tato čokoláda je skvělou volbou pro všechny milovníky kvalitních, autentických sladkostí, kteří oceňují jemnost a bohatost chutí.

Hlavní vlastnosti tmavé čokolády Carrefour:

Hořká čokoláda: Vyrobená z prvotřídních ingrediencí, nabízí lahodný a krémový zážitek.

Příchuť kvality: Obohacena o jemnou vanilkovou příchuť, ideální pro zvýraznění vašich oblíbených sladkých pokrmů.

Minimální obsah kakaa: 54%: Zajišťuje bohatou chuť a hladkou texturu, která se snadno rozpustí v ústech.

 

Použití:

Zdobení dortů: Dokonalá pro vytváření vizuálně přitažlivých dezertů.

Příprava krémů: Vytváří sametově hladké krémy s bohatou a plnou chutí.

Vánoční cukroví: Nezapomenutelná chuť pro slavnostní příležitosti, která zpříjemní každý sváteční den.

Balení o hmotnosti 200g je perfektní pro domácí použití, ať už pečete pro rodinu nebo chystáte speciální pochoutky pro přátele. Ujistěte se, že tuto čokoládu máte vždy po ruce, abyste mohli kdykoliv vytvořit lahodné dezerty, které potěší i ty nejnáročnější chuťové pohárky. Dopřejte si francouzský luxus přímo ve vaší kuchyni a překvapte každého neodolatelnou chutí této výjimečné čokolády.

Složení: 

Kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, emulgátor: lecitiny, vanilkový extrakt. Kakaová sušina: minimálně 64 %.

Může obsahovat stopy obilovin obsahujících LEPEK, VEJCE, SÓJU, MLÉKO a OŘECHY.

Nutriční hodnoty na 100g:

energie 2256 kJ/ 545 kcal; Tuky: 36 g; z toho nasycené mastné kyseliny: 22 g; Sacharidy: 41 g; z toho cukry: 36 g; Bílkoviny: 10 g; Sůl: 0,03 g

Země původu: Francie

Výrobce: carrefour.fr   Francie

 
Kategorie: Suroviny pro pečení
EAN: 3245412418136
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Podobné produkty

360584 giana jahody 850 ml
101 Kč
8594012793514
cz pim 381822004002 00
205 Kč
4337182033745
34428 1 strouhany kokos zluty 50g fagos
49 Kč
Měrná cena: 98 Kč / 100 g
45185
Cukrářská mléčná poleva Carla 100g
35 Kč
8595019690035
Rakouský dezertní topping 250g - Čokoláda
112 Kč
Měrná cena: 44,80 Kč / 100 g
9100000782614
Alibona Maliny
72 Kč
8595008111800
Meruňka - Darinka džem s extra podílem ovoce 4 kg
150 Kč
Měrná cena: 3,75 Kč / 100 g
8595560620833
Rakouský dezertní topping 250g - Višeň
82 Kč
Měrná cena: 32,80 Kč / 100 g
9100000442433