Odesíláme Pondělí až Pátek - Nově také SOBOTNÍ DORUČENÍ do boxů GLS

Meruňka - Darinka džem s extra podílem ovoce 4 kg EXPIRACE 4/2026

Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
standardní cena: 544 Kč –72 % 150 Kč Měrná cena: 3,75 Kč / 100 g
Můžeme doručit do:
2.10.2026
Možnosti doručení
Kód: 8595560620833
Meruňka - Darinka džem s extra podílem ovoce 4 kg EXPIRACE 4/2026
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Meruňka - Darinka džem s extra podílem ovoce 4 kg
Akce
544 Kč –72 %

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Zeelandia Meruňka - Darinka džem s extra podílem ovoce 4 kg

Zažijte chuť léta po celý rok s Meruňkovým džemem extra Darinka od Zeelandia! Tento český produkt představuje spojení mimořádně kvalitního ovoce a minimálního množství cukru, což z něj činí ideální volbu pro milovníky autentických ovocných chutí a zdravého životního stylu.

Hlavní vlastnosti marmelády Darinka Meruňková:

  • Vysoký podíl ovoce: Džem je vyroben z pečlivě vybraných, nejkvalitnějších meruněk, které zajišťují jeho přírodní a charakteristickou chuť.
  • Minimální množství cukru: Přidaný pouze v nezbytném množství, aby podpořil chuť ovoce a nepřehlušil ji.
  • Přírodní konzerva: Džem je připraven bez umělých konzervantů, což zaručuje, že si zachová svou kvalitu a čerstvost.
  • Bohatý na živiny: Obsahuje lehce stravitelné sacharidy, vitamíny a další živiny, prospěšné pro naše zdraví.

Využití v cukrářské výrobě a kuchyni:

  • Perfektní pro snídaně: Ideální na palačinky, lívanečky, omelety, vafle, nebo jako dochucení jogurtů, müsli a cereálií.
  • Vynikající do dezertů: Může být použit jako přídavek do dezertů a zmrzliny, což jim dodá jedinečnou ovocnou chuť.
  • Univerzálnost v použití: Skvělý pro přípravu smoothie, a dokonce i jako zdravá alternativa pro sendviče.
  • Sezónní chuť po celý rok: Ideální volba v období, kdy je čerstvé ovoce nedostupné, zejména v zimních měsících.

Proč si vybrat tento džem?

  • Podpora zdravého životního stylu: Díky přírodnímu složení a vysokému obsahu ovocných složek je to nejen chutný, ale i zdraví prospěšný výrobek.
  • Český produkt: Podporou tohoto výrobku přispíváte k lokální produkci.
  • Jedinečný zážitek chutí: Každá lžička je jako skok zpět do letních dnů plných zralého ovoce.

Závěrečné doporučení:

Meruňkový džem extra Darinka od Zeelandia je více než jen džem – je to sklenice plná letních vzpomínek a zdraví. Objevte jeho možností v kuchyni a užijte si jeho bohatou chuť a výživové hodnoty každý den. Bez ohledu na roční období můžete potěšit své chuťové pohárky i své tělo tímto výjimečným ovocným produktem. Sáhněte po nejlepší chuti přírody s produktem, který si zamilujete!

Náplně DARINKA jsou vařené náplně, vyráběné s velkou péčí podle tradičních receptur, ale s využitím moderních výrobních technologií.

Složení:

Meruňky-kusové ovoce (45%), cukr, glukózo-fruktózový sirup, kyselina E330, želírující látka E440(i), voda.

Nutriční hodnoty na 100g:

Energetická hodnota 1086 kJ/ 259 kcal, Tuky 0,1 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0 g, Sacharidy 63,4 g, z toho cukry 59,7 g, Bílkoviny 0,3 g, Sůl 0,01 g.

 
Země původu: Česká republika
 
Výrobce: Zeelandia spol. s r.o. Adresa: Malšice 267, 391 75 Malšice
 
Kategorie: Suroviny pro pečení
EAN: 8595560620833

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Podobné produkty

9c276cfeabb345e1cce92ee2ec2993cd 8594217870713
Agar, (želatina pro cukráře) 50g
71 Kč
8594217871185
Alibona Maliny
72 Kč
8595008111800
cz pim 240530001001 00
183 Kč
9001432002380
1ac5e5b847e3a67fbefe08bedff44951
218 Kč
Měrná cena: 21,80 Kč / 100 g
2017000002918
34422 1 strouhany kokos oranzovy 50g fagos
49 Kč
Měrná cena: 98 Kč / 100 g
45184
Glukózový sirup 250g
191 Kč
5999092902307
Karamelová 30% čokoláda GOLD 400g
422 Kč
Měrná cena: 105,50 Kč / 100 g
5410522645828