Odesíláme Pondělí až Pátek - Nově také SOBOTNÍ DORUČENÍ do boxů GLS

Lindt Slaný Caramel 100 g

Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
🍀 Akční cena platná do 02.06.2026
116 Kč Měrná cena:
Můžeme doručit do:
6.10.2026
Možnosti doručení
Kód: 7610400095426
Lindt Slaný Caramel 100 g
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení

Detailní popis produktu

Lindt Slaný Caramel 100 g za internetové ceny

Oblíbený produkt z kategorie: . Lindt Slaný Caramel 100 g máme běžně skladem.

Zákonný název potraviny:

Mléčná čokoláda s mořskou solí a jemnou karamelovou náplní (49%)

Složení produktu Lindt Slaný Caramel 100 g:


#ShowMore#

Cukr, Rostlinné tuky (kokosový a palmojádrový v různém poměru), Kakaové máslo, Sušené plnotučné MLÉKO, Kakaová hmota, LAKTÓZA, Karamel 2 % (cukr, kakaové máslo, sušená SMETANA, jedlá sůl, emulgátor: SÓJOVÝ lecitin), Sušené odstředěné MLÉKO, Bezvodý MLÉČNÝ tuk, Emulgátor: SOJOVÝ lecitin, Karamelové aroma, Aromata (zahuštěné MLÉKO, vanilin a karamel), Mořská jedlá sůl (0,2 %), Extrakt z JEČNÉHO sladu, Jedlá sůl, Mléčná čokoláda: obsah kakaové sušiny nejméně 31 %, Obsah mléčné sušiny nejméně 20 %

Jaké má produkt ALERGENY?
Obsahuje: Obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich, Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy), Sójové boby a výrobky z nich; Může obsahovat: Skořápkové plody a výrobky z nich

NUTRIČNÍ HODNOTY produktu - Lindt Slaný Caramel 100 g / 100g výrobku

Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota 2590kJ, Bílkoviny 4,8g, Tuky 47g, Mastné kyseliny nasycené 36g, Sacharidy 44g, Cukry 43g, Sůl 0,44g

Online nákup potravin a spotřebního zboží pro domácnost. Dodavatelem produktu je Terunka.cz <<< Ověřený dodavatel potravin.

Hmotnost obsahu: 100g

PODMÍNKY UCHOVÁNÍ:
Skladujte v suchu
Kategorie: Čokolády a sladké laskominy
EAN: 7610400095426
Právě v akci: Ano - akce běží
Počet KS (bal) na centrálním skladu až: 147
Kód výrobce: 218.06
V akci do: 02.06.2026
Skladování: Doporučení - skladujte v suchu, mimo přímé sluneční záření a při teplotě do 1 - 20 °C. Toto doporučení odráží všeobecný charakter trvanlivých potravin. Dbejte však na podrobné podmínky skladování, uvedené na etiketě nebo obalu výrobku.
Upozornění pro foto: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Podobné produkty

Tuk na pečení, HERA MÁSLOVÁ 250g - KARTON 40KS
37 Kč
Měrná cena: 14,80 Kč / 100 g
8719200255135
Cukrové zdobení, Dekor mix růžový 50g
73 Kč
8595072627191
cz pim 496657001001 00
45 Kč
78895147070
cz pim 611816001001 00
821 Kč
8594023202623
cz pim 353387001001 00
196 Kč
8594045873344
346088 testoviny fusilli la molisana 500 g sacek
42 Kč
Měrná cena: 8,40 Kč / 100 g
MOI-PAS28-05
Cukrářské potřeby (61)
113 Kč
8594052737561
Cukrýřský tuk na pečení a krémy Rama Professional Universal 1kg
235 Kč
Měrná cena: 23,50 Kč / 100 g
8719200263062