Odesíláme Pondělí až Pátek - Nově také SOBOTNÍ DORUČENÍ do boxů GLS

F.W.TANDOORI Cock Kari pasta zelená 1 kg

Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
-
247 Kč Měrná cena:
Můžeme doručit do:
6.10.2026
Možnosti doručení
Kód: 84909002631
F.W.TANDOORI Cock Kari pasta zelená 1 kg
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení

Detailní popis produktu

F.W.TANDOORI Cock Kari pasta zelená 1 kg za internetové ceny

Oblíbený produkt z kategorie: . F.W.TANDOORI Cock Kari pasta zelená 1 kg máme běžně skladem.

Zákonný název potraviny:

Zelená kari pasta, kořenící přípravek

Složení produktu F.W.TANDOORI Cock Kari pasta zelená 1 kg:


#ShowMore#

zelené chilli (33%), citrónová tráva, česnek, cibule šalotka, jedlá sůl, galgán, kmín, koriandr

NUTRIČNÍ HODNOTY produktu - F.W.TANDOORI Cock Kari pasta zelená 1 kg / 100g výrobku

Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota 448kJ, Tuky 5,1g, Bílkoviny 1,8g, Mastné kyseliny nasycené 2,1g, Sacharidy 11g, Cukry 5,3g, Sůl 14,1g

Online nákup potravin a spotřebního zboží pro domácnost. Dodavatelem produktu je Terunka.cz <<< Ověřený dodavatel potravin.

Objem: 1000ml, Hmotnost obsahu: 1000g
VÝROBCE
Vonoklasy 155, 252 28 Černošice
NÁVOD K POUŽITÍ
promíchejte 50g pasty se 2 lžicemi rostlinného oleje a jemně prohřejte cca 1 minutu. Přilijte 400ml kokosového mléka a za stálého míchání hřejte 1 minutu. K omáčce přidejte 250g Vašeho oblíbeného masa a vařte, dokud není měkké. Na konci přidejte rybí omáčku, zeleninu, bylinky atd. dle chuti. Servírujte s rýží.
Kategorie: Dochucování a bujóny
EAN: 84909002631
Právě v akci: Ano - akce běží
Počet KS (bal) na centrálním skladu až: 14
Kód výrobce: 183.12
Skladování: Doporučení - skladujte v suchu, mimo přímé sluneční záření a při teplotě do 1 - 20 °C. Toto doporučení odráží všeobecný charakter trvanlivých potravin. Dbejte však na podrobné podmínky skladování, uvedené na etiketě nebo obalu výrobku.
Upozornění pro foto: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Podobné produkty

Cukrové zdobení, Dekor mix růžový 50g
73 Kč
8595072627191
346088 testoviny fusilli la molisana 500 g sacek
42 Kč
Měrná cena: 8,40 Kč / 100 g
MOI-PAS28-05
Cukrýřský tuk na pečení a krémy Rama Professional Universal 1kg
235 Kč
Měrná cena: 23,50 Kč / 100 g
8719200263062
cz pim 264741001001 00
83 Kč
8594052732733
cz pim 353391001001 00
151 Kč
8594045871227
360197 fine life paprika sladka mleta 5 x 25 g
44 Kč
8595019538900
cz pim 260732001001 00
1 058 Kč
8594052732146
PRINGLES Super sýrové - Cheesy Cheese 165g
74 Kč
Měrná cena: 44,85 Kč / 100 g
5053990106981