Odesíláme Pondělí až Pátek - Nově také SOBOTNÍ DORUČENÍ do boxů GLS

VIDAL Pendrek 4barevný olej 200 x 8 g

Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
-
540 Kč Měrná cena:
Můžeme doručit do:
6.10.2026
Možnosti doručení
Kód: 8413178269254
VIDAL Pendrek 4barevný olej 200 x 8 g
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení

Detailní popis produktu

VIDAL Pendrek 4barevný olej 200 x 8 g za internetové ceny

Oblíbený produkt z kategorie: . VIDAL Pendrek 4barevný olej 200 x 8 g máme běžně skladem.

Zákonný název potraviny:

PENDREK 4BAREVNÝ OLEJ 200X8G

Složení produktu VIDAL Pendrek 4barevný olej 200 x 8 g:


#ShowMore#

cukr, glukózovo-fruktózový sirup, sirup z invertního cukru, PŠENIČNÁ mouka (obsahuje LEPEK); kukuřičný škrob, palmový tuk, zvlhčující látka: E422; kyseliny: E330, E296; bramborový škrob, želatina, emulgátor: E471; aromata, kokosový olej, olej z palmových jader, kokosový tuk; rostlinné koncentráty: černý rybíz, karotka; barviva: E100, E120, E133 Hmotnost netto: 8 g

Jaké má produkt ALERGENY?
Obsahuje: Obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich

NUTRIČNÍ HODNOTY produktu - VIDAL Pendrek 4barevný olej 200 x 8 g / 100g výrobku

Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota 1612kJ, Bílkoviny 0,7g, Tuky 4,4g, Mastné kyseliny nasycené 2,5g, Sacharidy 83g, Cukry 64g, Sůl 0,19g

Online nákup potravin a spotřebního zboží pro domácnost. Dodavatelem produktu je Terunka.cz <<< Ověřený dodavatel potravin.

Hmotnost obsahu: 8g, Počet porcí v balení: 200

PODMÍNKY UCHOVÁNÍ:
Skladujte v suchu
VÝROBCE
Marketing Systems International, spol. s.r.o., Masarykova 118, Modřice
Kategorie: Gumové bonbóny a dražé
EAN: 8413178269254
Právě v akci: Ano - akce běží
Počet KS (bal) na centrálním skladu až: 29
Kód výrobce: 399.84
Skladování: Doporučení - skladujte v suchu, mimo přímé sluneční záření a při teplotě do 1 - 20 °C. Toto doporučení odráží všeobecný charakter trvanlivých potravin. Dbejte však na podrobné podmínky skladování, uvedené na etiketě nebo obalu výrobku.
Upozornění pro foto: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Podobné produkty

360197 fine life paprika sladka mleta 5 x 25 g
44 Kč
8595019538900
346088 testoviny fusilli la molisana 500 g sacek
42 Kč
Měrná cena: 8,40 Kč / 100 g
MOI-PAS28-05
cz pim 351807002001 00
45 Kč
8595072614931
Cukrýřský tuk na pečení a krémy Rama Professional Universal 1kg
235 Kč
Měrná cena: 23,50 Kč / 100 g
8719200263062
cz pim 495484001001 00
481 Kč
78895160505
PRINGLES Super sýrové - Cheesy Cheese 165g
74 Kč
Měrná cena: 44,85 Kč / 100 g
5053990106981
Cukrářské potřeby (61)
113 Kč
8594052737561
cz pim 163339001001 00
75 Kč
8594045872651