Odesíláme Pondělí až Pátek - Nově také SOBOTNÍ DORUČENÍ do boxů GLS

OPAVIA Tatranky s arašídovou příchutí 47 g

Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
-
22 Kč Měrná cena:
Můžeme doručit do:
6.10.2026
Možnosti doručení
Kód: 8593894813259
OPAVIA Tatranky s arašídovou příchutí 47 g
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení

Detailní popis produktu

OPAVIA Tatranky s arašídovou příchutí 47 g za internetové ceny

Oblíbený produkt z kategorie: . OPAVIA Tatranky s arašídovou příchutí 47 g máme běžně skladem.

Zákonný název potraviny:

Oplatka s náplní (71 %) s arašídovou příchutí obvodově máčená v kakaové polevě (7,2 %).

Složení produktu OPAVIA Tatranky s arašídovou příchutí 47 g:


#ShowMore#

rostlinné tuky (palmový, palmojádrový, bambucký v různém poměru), cukr, PŠENIČNÁ mouka 25 %, PŠENIČNÉ klíčky, sušená syrovátka (z MLÉKA), kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, sušené odstředěné MLÉKO, laktóza (z MLÉKA), PŠENIČNÝ škrob, řepkový olej, emulgátory (SÓJOVÉ lecitiny, E492), aromata (obsahují MLÉKO), jedlá sůl, kypřicí látky (E503, E500). MŮŽE OBSAHOVAT OŘECHY.

Jaké má produkt ALERGENY?
Obsahuje: Obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich, Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy), Sójové boby a výrobky z nich; Může obsahovat: Skořápkové plody a výrobky z nich

NUTRIČNÍ HODNOTY produktu - OPAVIA Tatranky s arašídovou příchutí 47 g / 100g výrobku

Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota 2240kJ, Bílkoviny 9,2g, Tuky 32g, Mastné kyseliny nasycené 16g, Sacharidy 53g, Cukry 31g, Vláknina 3,3g, Sůl 0g

Online nákup potravin a spotřebního zboží pro domácnost. Dodavatelem produktu je Terunka.cz <<< Ověřený dodavatel potravin.

Hmotnost obsahu: 47g

PODMÍNKY UCHOVÁNÍ:
Uchovejte v suchu. Chraňte před teplem.
Kategorie: Oplatky, sušenky a sladké keksi
EAN: 8593894813259
Možnost celého kartonu: ANO - 36 ks

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Podobné produkty

cz pim 499190001001 00
457 Kč
78895158410
360197 fine life paprika sladka mleta 5 x 25 g
44 Kč
8595019538900
cz pim 340766001001 00
124 Kč
8717677860241
cz pim 353388001001 00
348 Kč
8594045873610
Tuk na pečení, HERA MÁSLOVÁ 250g - KARTON 40KS
37 Kč
Měrná cena: 14,80 Kč / 100 g
8719200255135
359993 fine life gulas 5 x 30 g
45 Kč
8595019539020
PRINGLES Super sýrové - Cheesy Cheese 165g
74 Kč
Měrná cena: 44,85 Kč / 100 g
5053990106981
Cukrýřský tuk na pečení a krémy Rama Professional Universal 1kg
235 Kč
Měrná cena: 23,50 Kč / 100 g
8719200263062