Odesíláme Pondělí až Pátek - Nově také SOBOTNÍ DORUČENÍ do boxů GLS

SEDITA Kakaové řezy 50 g – prodej po kartonu 30 ks

Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
-
15 Kč Měrná cena:
Můžeme doručit do:
6.10.2026
Možnosti doručení
Kód: 8584004010309
SEDITA Kakaové řezy 50 g – prodej po kartonu 30 ks
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení

Detailní popis produktu

SEDITA Kakaové řezy 50 g za internetové ceny

Oblíbený produkt z kategorie: . SEDITA Kakaové řezy 50 g máme běžně skladem.

Zákonný název potraviny:

Oplatky s krémovou náplní (78%) s kakaem

Složení produktu SEDITA Kakaové řezy 50 g:


#ShowMore#

Složení: rostlinné tuky (palmový a kokosový; v různém poměru), PŠENIČNÁ mouka, cukr, kakao se sníženým obsahem tuku 9%, sušené MLÉKO odstředěné a plnotučné, kukuřičný škrob, slunečnicový olej, emulgátor: lecitiny, sušený VAJEČNÝ žloutek, kypřicí látka: uhličitany sodné; jedlá sůl, aroma.

Jaké má produkt ALERGENY?
Obsahuje: Obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich

NUTRIČNÍ HODNOTY produktu - SEDITA Kakaové řezy 50 g / 100g výrobku

Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota 9406kJ, Bílkoviny 8,5g, Tuky 33g, Mastné kyseliny nasycené 20g, Mastné kyseliny mononenasycené-cis 10g, Mastné kyseliny polynenasycené-cis 2g, Sacharidy 51g, Cukry 31g, Sůl 0,2g

Online nákup potravin a spotřebního zboží pro domácnost. Dodavatelem produktu je Terunka.cz <<< Ověřený dodavatel potravin.

Hmotnost obsahu: 50g

PODMÍNKY UCHOVÁNÍ:
Skladujte v suchu
VÝROBCE
I.D.C. Praha a.s. Kubánské náměstí 1391/11, 100 00 Praha 24
Kategorie: Oplatky, sušenky a sladké keksi
EAN: 8584004010309
Možnost celého kartonu: ANO - 30 ks

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Podobné produkty

cz pim 499190001001 00
457 Kč
78895158410
cz pim 340766001001 00
124 Kč
8717677860241
346088 testoviny fusilli la molisana 500 g sacek
42 Kč
Měrná cena: 8,40 Kč / 100 g
MOI-PAS28-05
cz pim 311296001001 00
514 Kč
8594052733143
Cukrýřský tuk na pečení a krémy Rama Professional Universal 1kg
235 Kč
Měrná cena: 23,50 Kč / 100 g
8719200263062
PRINGLES Super sýrové - Cheesy Cheese 165g
74 Kč
Měrná cena: 44,85 Kč / 100 g
5053990106981
cz pim 353388001001 00
348 Kč
8594045873610
Tuk na pečení, HERA MÁSLOVÁ 250g - KARTON 40KS
37 Kč
Měrná cena: 14,80 Kč / 100 g
8719200255135