Odesíláme Pondělí až Pátek - Nově také SOBOTNÍ DORUČENÍ do boxů GLS

Cukrové perly, Love mix 7mm 80g - bílá, růžová, červená

Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
standardní cena: 102 Kč –4 % 97 Kč Měrná cena:
Můžeme doručit do:
6.10.2026
Možnosti doručení
Kód: 6427281102089
Cukrové perly, Love mix 7mm 80g - bílá, růžová, červená
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Cukrové perly,  Love mix 7mm 80g - bílá, růžová, červená
Akce
102 Kč –4 %

Detailní popis produktu

Romantické zdobení pro dokonalý narozeninový dort

Kouzlo v každém detailu: Dodejte svým sladkým výrobkům jedinečnou eleganci a slavnostní styl. Specializovaný eshop Sladké potřeby vám přináší perličky SweetArt Love mix, se kterými proměníte běžné pečení v umělecké dílo.

Proč si produkt zamilujete

Nádherný vizuální efekt: Růžovo-bílá kombinace perliček o velikosti 7 mm okamžitě pozvedne každý narozeninový dort i jemné dezerty.

Snadná a rychlá aplikace: Zdobení skvěle drží na krému, polevě i na povrchu, který tvoří potahovací fondán.

Perfektní sladění: Prohlédněte si naše kompletní cukrářské potřeby a objevte vše na dort, aby vaše slavnostní dorty sklízely jen obdiv.

Parametry a složení

Značka: SweetArt | EAN: 6427281102089

Složení: cukr (min. 97%)(EU), voda, škrob (kukuřičný), barviva: Červeň Allura AC (E129), Azorubin (E122), Žluť SY (E110), leštící látky: karnaubský vosk (E903, šelak (E904), včelí vosk bílý (E901)

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1667 kJ/392 kcal, tuky 0 g (z toho nasycené 0 g), sacharidy 98,02 g (z toho cukry 97,5 g), bílkoviny 0 g, sůl 0 g

Kategorie: Sladké zdobení a dekorace
EAN: 6427281102089
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Podobné produkty

Zrcadlová poleva, červená Mirall Jahoda 250g
71 Kč
8594217870690
Tahini sezamová pasta 100% Nébar 180g
140 Kč
5997921774187
848f5bf3e3f1fb33a85258b6d132bc88
101 Kč
Měrná cena: 40,40 Kč / 100 g
8720143515422
Směs sušeného ovoce Exotic mix z Francie 110 g
35 Kč
Měrná cena: 31,82 Kč / 100 g
3560070713646
Tatra Pikao Zahuštěné slazené mléko s kakaem 150 g
39 Kč
Měrná cena: 26 Kč / 100 g
8594006841412
cz pim 610257001001 00
316 Kč
8594215380252