Odesíláme Pondělí až Pátek - Nově také SOBOTNÍ DORUČENÍ do boxů GLS

Aroma pasta 120g ANANAS

Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
137 Kč Měrná cena: 114,17 Kč / 100 g
Můžeme doručit do:
19.10.2026
Možnosti doručení
Kód: 4250712345968
Aroma pasta 120g ANANAS
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Kvalitní ochucovací pasta - ANANASOVÁ

Krémy, náplně nebo zmrzlina. To vše lze snadno a přirozeně ochutit. K dosažení plné a kulaté chuti stačí jen malé množství aroma. Pasta byla vyrobena bez přidání umělých aromat, barviv nebo konzervačních látek. Vhodné i na pečení.

Dávkování: 50g nebo i více na 1000g ostatních surovin.

Složení: Glukózový sirup, invertní cukrový sirup, kousky ananasu (12 %), voda, koncentrát ananasové šťávy (5 %), etylalkohol, škrob, okyselovadlo: kyselina citrónová; Mrkvový koncentrát, cukr, přírodní aroma. Může obsahovat stopy vajec, mléčných složek a ořechů.

 

 

 
 

pati

Nutriční hodnoty na 100g:

energie 1328 KJ / 313 kcal
tuky 0,2 g / z toho celkem mastné kyseliny 0 g
sacharidy 76 g / z toho cukry 42,9 g
protein 0,1 g
sůl 0 g

 

Jsme oficiální dovozce a distributor značky pro ČR a SK

Cake Masters

 

Kategorie: Suroviny pro pečení
EAN: 4250712345968
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Podobné produkty

Zrcadlová poleva, Farcitura Paletta Cold Čokoláda 250g 2021000007088
1ff7caca97ebf645466b1f0ff7dd3976
105 Kč
Měrná cena: 42 Kč / 100 g
8720143515408
Směs na nadýchaný jahodový krém 450g
207 Kč
Měrná cena: 46 Kč / 100 g
4250712390364
c5eb42c7b70f86e49349ebde1c97990e
183 Kč
Měrná cena: 61 Kč / 100 g
4250712390616
cz pim 300903001001 00
558 Kč
4100240150094
Vlašské ořechy celé z USA 100 g
45 Kč
Měrná cena: 450 Kč / 1 kg
8592459000035
Nepřilnavý olej na pečení
133 Kč
Měrná cena: 665 Kč / 1 l
4250712311000
cz pim 455116001001 00
263 Kč
8594023092651