Odesíláme Pondělí až Pátek - Nově také SOBOTNÍ DORUČENÍ do boxů GLS

Aroma pasta 120g HRUŠKA

Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
154 Kč Měrná cena: 128,33 Kč / 100 g
Můžeme doručit do:
19.10.2026
Možnosti doručení
Kód: 4250712345999
Aroma pasta 120g HRUŠKA
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Kvalitní ochucovací pasta - HRUŠKOVÁ

Krémy, náplně nebo zmrzlina. To vše lze snadno a přirozeně ochutit. K dosažení plné a kulaté chuti stačí jen malé množství aroma. Pasta byla vyrobena bez přidání umělých aromat, barviv nebo konzervačních látek. Vhodné i na pečení.

Dávkování: 50g nebo i více na 1000g ostatních surovin.

Složení: Glukózový sirup, hrušková dužina (30%), invertní cukrový sirup, hruškovice Williams-Christ, škrob, koncentrát citronové šťávy, přírodní aroma. Může obsahovat stopy vajec, mléčných složek a ořechů.

 
 

pati

Nutriční hodnoty na 100g:

energie 1328 KJ / 313 kcal
tuky 0,2 g / z toho celkem mastné kyseliny 0 g
sacharidy 76 g / z toho cukry 42,9 g
protein 0,1 g
sůl 0 g

 

Jsme oficiální dovozce a distributor značky pro ČR a SK

Cake Masters

 

Kategorie: Suroviny pro pečení
EAN: 4250712345999
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Podobné produkty

17520 CM175200
113 Kč
Měrná cena: 19,65 Kč / 100 g
4250712375200
cz pim 381822006002 00
195 Kč
4337182055075
34413 1 strouhany kokos modry 50g fagos
49 Kč
Měrná cena: 98 Kč / 100 g
45181
Zavařenina FÍKY 400g kompot z Německa
56 Kč
Měrná cena: 14 Kč / 100 g
4311501302781
Směs sušeného ovoce Exotic mix z Francie 110 g
35 Kč
Měrná cena: 31,82 Kč / 100 g
3560070713646
203 vinny kamen cremor tartaro e336 i 1 kg sacek alu MOI-AMZ201-1
cz pim 381822001002 00
195 Kč
4337182056140
34428 1 strouhany kokos zluty 50g fagos
36 Kč
Měrná cena: 72 Kč / 100 g
45185