Odesíláme Pondělí až Pátek - Nově také SOBOTNÍ DORUČENÍ do boxů GLS

Aroma pasta 120g Pomeranč /14624

Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
125 Kč Měrná cena: 104,17 Kč / 100 g
Můžeme doručit do:
19.10.2026
Možnosti doručení
Kód: 4250712346248
Aroma pasta 120g Pomeranč /14624
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Kvalitní ochucovací pasta - POMERANČOVÁ

Krémy, náplně nebo zmrzlina. To vše lze snadno a přirozeně ochutit. K dosažení plné a kulaté chuti stačí jen malé množství aroma. Pasta byla vyrobena bez přidání umělých aromat, barviv nebo konzervačních látek. Vhodné i na pečení.

Dávkování: 20-40g nebo i více na 1000g ostatních surovin.

Složení: Glukózový sirup, sirup z invertního cukru, koncentrát pomerančové šťávy (11%), okyselovadlo: kyselina citrónová; Mrkvový koncentrát, etylalkohol, přírodní pomerančové aroma, škrob, světlicový koncentrát. Může obsahovat stopy vajec, mléčných složek a ořechů.

 
 

pati

Nutriční hodnoty na 100g:

energie 1328 KJ / 313 kcal
tuky 0,2 g / z toho celkem mastné kyseliny 0 g
sacharidy 76 g / z toho cukry 42,9 g
protein 0,1 g
sůl 0 g

 

Jsme oficiální dovozce a distributor značky pro ČR a SK

Cake Masters

 

Kategorie: Suroviny pro pečení
EAN: 4250712346248
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Podobné produkty

Směs na větrníky
173 Kč
Měrná cena: 43,25 Kč / 100 g
4250712348440
Směs sušeného ovoce Exotic mix z Francie 110 g
35 Kč
Měrná cena: 31,82 Kč / 100 g
3560070713646
Vanilkový lusk 4250712350184
Zavařenina FÍKY 400g kompot z Německa
56 Kč
Měrná cena: 14 Kč / 100 g
4311501302781
cz pim 381822006002 00
195 Kč
4337182055075
Směs Sandra Red Velvet 500g na korpusy
97 Kč
2017000002383
Zrcadlová lesklá poleva, Karamel 250g
87 Kč
8594217870621
0add093f8451b7fd2e9fb3c5534ff588
100 Kč
Měrná cena: 40 Kč / 100 g
8720143515439