Odesíláme Pondělí až Pátek - Nově také SOBOTNÍ DORUČENÍ do boxů GLS

Ořechová pasta z lískových jader 100% 200g

Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
282 Kč Měrná cena:
Můžeme doručit do:
6.10.2026
Možnosti doručení
Kód: 8594217874049
Ořechová pasta z lískových jader 100% 200g
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení

Detailní popis produktu

Dokonalá oříšková chuť pro vaše mistrovské dezerty

Intenzivní lískooříškový zážitek: Čistá ořechová pasta z jemně mletých lískových jader dodá vašim krémům a náplním nezaměnitelnou hloubku a plné aroma. Specializovaný eshop Sladké potřeby přináší tuto prvotřídní ingredienci pro všechny, kteří chtějí povýšit své domácí i profesionální pečení na špičkovou úroveň.

Proč si produkt zamilujete

Čistá chuť pražených oříšků: Pasta obsahuje pouze jemně zpracovaná jádra a představuje tak ideální základ pro každou náplň jako vysoce koncentrovaná ochucovací pasta do krému.

Univerzální cukrářské využití: Snadno ji vmícháte do těsta, pralinek, panna cotty i polevy a obohatíte s ní moderní cukrářské potřeby ve své kuchyni jako nepostradatelná cukrářská surovina pro pečení.

Dokonalý výsledek pro slavnostní chvíle: Výtečně se hodí pro nadýchané dorty i luxusní narozeninový dort, u kterého okouzlí všechny hosty. U nás pořídíte kompletní sortiment a vše na dort na jednom místě.

Parametry a složení

Značka: DIANA | EAN: 8594217874049

Složení: jádra LÍSKOVÝCH OŘECHŮ mletá 100%

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 2627 kJ/628 kcal, tuky 62 g (z toho nasycené 5 g), sacharidy 16 g (z toho cukry 5 g), vláknina 10 g, bílkoviny 15 g, sůl 0 g

Kategorie: Suroviny pro pečení
EAN: 8594217874049
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Podobné produkty

cz pim 381822008002 00
195 Kč
8594023094549
34419 1 strouhany kokos zeleny 50g fagos
38 Kč
Měrná cena: 76 Kč / 100 g
45183
Tubičky - zdobící poleva na perníčky, bílá 76 g
95 Kč
Měrná cena: 125 Kč / 100 g
8595072617413
Zrcadlová poleva, Farcitura Paletta Cold Karamel 250g 8594217870751
Turecké Mandarinky 312g, sladké - kompot
31 Kč
Měrná cena: 99,36 Kč / 1 kg
8594008331263
34416 1 strouhany kokos cerveny 50g fagos
36 Kč
Měrná cena: 72 Kč / 100 g
45182
Zrcadlová poleva, čirá Mirall Neutral 250g
68 Kč
8594217870713
Vlašské ořechy loupané z Německa 200 g
84 Kč
Měrná cena: 420 Kč / 1 kg
4311596458097