Odesíláme Pondělí až Pátek - Nově také SOBOTNÍ DORUČENÍ do boxů GLS

Giana Jahody 2,550 kg

Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
-
267 Kč Měrná cena:
Můžeme doručit do:
5.10.2026
Možnosti doručení
Kód: 8595241518442
Giana Jahody 2,550 kg
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení

Detailní popis produktu

Giana Jahody 2,550 kg za internetové ceny

Oblíbený produkt z kategorie: . Giana Jahody 2,550 kg máme běžně skladem.

Zákonný název potraviny:

Jahody ve sladkém nálevu. Konzervované ovoce s nálevem. Pasterováno.

Složení produktu Giana Jahody 2,550 kg:


#ShowMore#

Pitná voda, jahody, cukr.

Jaké má produkt ALERGENY?
Neobsahuje: Neobsahuje žádné povinné deklarace alergenů

NUTRIČNÍ HODNOTY produktu - Giana Jahody 2,550 kg / 100g výrobku

Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota 125kcal, Bílkoviny 0,7g, Tuky 13g, Mastné kyseliny nasycené 3g, Sůl 3,8g

Online nákup potravin a spotřebního zboží pro domácnost. Dodavatelem produktu je Terunka.cz <<< Ověřený dodavatel potravin.

Obsah pevného podílu: 1000g, Hmotnost obsahu: 2650g

PODMÍNKY UCHOVÁNÍ:
Skladujte v suchu a mimo dosah přímého slunečního záření. Po otevření ihned spotřebujte.
VÝROBCE
GASTON, s.r.o., nám. T. G. Masaryka 2433, 760 01 Zlín, Česká republika
Kategorie: Suroviny pro pečení
EAN: 8595241518442
Počet KS (bal) na centrálním skladu až: 15
Kód výrobce: 178.08
Skladování: Doporučení - skladujte v suchu, mimo přímé sluneční záření a při teplotě do 1 - 20 °C. Toto doporučení odráží všeobecný charakter trvanlivých potravin. Dbejte však na podrobné podmínky skladování, uvedené na etiketě nebo obalu výrobku.
Upozornění pro foto: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Podobné produkty

Jahoda - Darinka džem s extra podílem ovoce 4 kg
471 Kč
Měrná cena: 11,77 Kč / 100 g
8595560620734
4e0be890d9147bc0cff1d60066e4d121 8594217870867
7c393a1d3ff9133e98f6756630f91502
218 Kč
Měrná cena: 726,67 Kč / 1000 g
4250712390609
cz pim 177221001001 00 8594012796577
99e443db3365669b25b84df31c711b6f
408 Kč
Měrná cena: 81,60 Kč / 100 g
3830069840425
Francouzský tuk pro cukráře se syrovátkou 500g
59 Kč
Měrná cena: 11,80 Kč / 100 g
3270190207573