Odesíláme Pondělí až Pátek - Nově také SOBOTNÍ DORUČENÍ do boxů GLS

Giana Meruňky 2,5 kg

Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
-
256 Kč Měrná cena:
Můžeme doručit do:
6.10.2026
Možnosti doručení
Kód: 8595241501697
Giana Meruňky 2,5 kg
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení

Detailní popis produktu

Giana Meruňky 2,5 kg za internetové ceny

Oblíbený produkt z kategorie: . Giana Meruňky 2,5 kg máme běžně skladem.

Zákonný název potraviny:

Meruňky loupané půlené ve sladkém nálevu. Konzervované jednodruhové ovoce s nálevem. Pasterováno.

Složení produktu Giana Meruňky 2,5 kg:


#ShowMore#

Meruňky loupané půlené, pitná voda, cukr.

NUTRIČNÍ HODNOTY produktu - Giana Meruňky 2,5 kg / 100g výrobku

Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota 243kJ, Bílkoviny 0,5g, Tuky 0,1g, Mastné kyseliny nasycené 0g, Sacharidy 14g, Cukry 13g, Sůl 0,04g

Online nákup potravin a spotřebního zboží pro domácnost. Dodavatelem produktu je Terunka.cz <<< Ověřený dodavatel potravin.

Obsah pevného podílu: 1500g, Hmotnost obsahu: 2500g

PODMÍNKY UCHOVÁNÍ:
Uchovejte v suchu a mimo dosah přímého slunečního záření.
VÝROBCE
GASTON, s.r.o., nám. T. G. Masaryka 2433, 760 01 Zlín, Česká republika
Kategorie: Suroviny pro pečení
EAN: 8595241501697
Počet KS (bal) na centrálním skladu až: 36
Kód výrobce: 189.28
Skladování: Doporučení - skladujte v suchu, mimo přímé sluneční záření a při teplotě do 1 - 20 °C. Toto doporučení odráží všeobecný charakter trvanlivých potravin. Dbejte však na podrobné podmínky skladování, uvedené na etiketě nebo obalu výrobku.
Upozornění pro foto: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Podobné produkty

34413 1 strouhany kokos modry 50g fagos
49 Kč
Měrná cena: 98 Kč / 100 g
45181
Skořicová náplň pro skořicové rolky
118 Kč
Měrná cena: 472 Kč / 1000 g
4250712390524
cz pim 381822005002 00
195 Kč
4337182033776
cz pim 381822004002 00
195 Kč
4337182033745
Zrcadlová poleva Mirall tmavá čokoláda 250g
84 Kč
8594217870737
cz pim 455112001001 00
263 Kč
8594023092699
Termostabilní ovocná náplň, Frugella Višeň 1kg
221 Kč
Měrná cena: 22,10 Kč / 100 g
10003636
Směs sušeného ovoce Exotic mix z Francie 110 g
35 Kč
Měrná cena: 31,82 Kč / 100 g
3560070713646